Warsztaty odmienią fryzurę kobiety po chemioterapii

Jakie zalety i wady ma Koziorożec?

Wydaje Ci się, że każdy może posiadać wady, ale nie Ty? A może myślisz, że posiadasz prawie same wady? Możliwe, że się mylisz. Posiadasz pewne cechy - zarówno pozytywne, jak i negatywne - ale nie zawsze potrafisz je dostrzec. Zobacz, jakie wady i zalety mają osoby spod Twojego znaku zodiaku. Uważaj, bo możesz się zdziwić!
/ 18.04.2011 09:55
Warsztaty odmienią fryzurę kobiety po chemioterapii

Zalety:

  • Praktyczny - Koziorożce twardo stąpają po ziemi, są obowiązkowe, a czasami nawet pedantyczne; sprawdzają się doskonale jako pracownicy dużych firm czy też prawnicy albo naukowcy; również dobrze wypadają w roli rodziców czy też partnerów – zawsze na miejscu, zawsze gotowi pomagać i służyć radą;
  • odpowiedzialny – na Koziorożcach najzwyczajniej w świecie można polegać; żaden Koziorożec celowo nie przyjdzie na umówione spotkanie czy też nie wypełni powierzonego mu zadania; ludzie ci zwykle zawsze są przygotowani, dotrzymują danego słowa, dlatego też są szanowanymi obywatelami i pracownikami.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Koziorożca?

Wady:

  • zbyt ambitny - niektóre Koziorożce przywiązują zbytnia uwagę do rzeczy „ziemskich”, takich jak wielki dom czy super samochód; osoby te bardzo często stawiają przed sobą wygórowane cele, przez co nie zauważają piękna życia ich otaczającego, nie dostrzegają, jak wiele osiągnęli; czasami życie z takim człowiekiem pod jednym dachem może być trudne, dlatego że wymaga od partnera nieustannego zapewniania Koziorożca, że jest on wspaniałym człowiekiem sukcesu i, że niczego mu więcej do szczęścia nie potrzeba;

Pesymista – jeżeli ktoś zbyt twardo stąpa po ziemi, to i z czasem może mu przydarzyć się czarnowidztwo; niestety w przypadku Koziorożców jest to bardzo częsta przypadłość; ludzie ci powinni więcej rozglądać się po świecie i przestać zastanawiać się „co by było gdyby…”

Zobacz także: Jak kochają Koziorożce?