Jakimi matkami są kobiety spod znaku Skorpiona?

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Skorpiona?

Jesteś osobą dynamiczną, ambitną i zarażającą wszystkich dobrym poczuciem humoru. W domu grasz pierwsze skrzypce, w ogóle można powiedzieć, że jak cię tam nie ma, to jest jakoś pusto i cicho. Jak tylko pojawiasz się w kuchni, natychmiast zapełnia się ona śmiechem i rozmowami.
/ 15.03.2011 14:24
Jakimi matkami są kobiety spod znaku Skorpiona?

Twoje dzieci kochają spędzać z tobą czas, nie wyobrażają sobie innej matki. Obce są im narzekania w stylu: „moja matka jest jędzą” albo „moja matka mnie nie rozumie”. Ty jesteś zawsze tam, gdzie trzeba. 

Zobacz także: Jak kochają Skorpiony?

Jeżeli nie byłabyś w stanie pogodzić pracy z życiem prywatnym, z pewnością zrezygnowałabyś z tego pierwszego na jakiś czas. Po prostu na te dwa czy trzy lata przeniosłabyś swój biznes do domu, tak by nie tracić kontaktu ze światem zewnętrznym. Ponieważ jesteś dynamiczna i pełna energii, nie miałabyś z tym żadnego problemu. Dla Skorpiona nie ma przecież rzeczy niemożliwych. Nie lubisz tylko jednej rzeczy – kłamstwa. Więc wymagasz od swoich pociech szczerości i uczciwości wobec ciebie, siebie nawzajem i znajomych. Uczysz je niezależności, samodzielności i pracowitości. Popierasz ich dążenia do samorealizacji, rozwijanie zainteresowań itp. Inwestujesz w nie dużo, ale liczysz też na to, że zwróci ci się to za pewien czas.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Skorpiony?

Kochasz swoje dzieci nad życie, nigdy byś ich nie skrzywdziła. Jesteś cudowną matką.