Stawiajcie na elegancję, zrezygnujcie z wyszukanych krojów czy też kolorów.

Jaki styl pasuje do osób spod znaku Panny?

Pedanci, ludzie obowiązkowi i zdystansowani do świata. Panny lubią, gdy wszystko znajduje się pod ich kontrolą, nie lubią niespodzianek. Nie zależy im na tym, aby wyróżniać się z tłumu. Przyjaciele i znajomi cenią je za to, że są szczere, uczciwe, pracowite i lojalne. Zawsze mogą na nich polegać.
/ 22.03.2011 11:25
Stawiajcie na elegancję, zrezygnujcie z wyszukanych krojów czy też kolorów.

Ludzie spod tego znaku najbardziej komfortowo czują się w strojach nierzucających się w oczy, prostych, ale i eleganckich. Ten styl najpełniej też oddaje ich osobowość. 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Panny?

Dla Pań proponuję stylizację na Jolantę Kwaśniewską albo Magdalenę Cielecką. Obydwie te panie słyną właśnie z prostoty swych strojów, które jednak budzą powszechny podziw. Stawiajcie na elegancję, zrezygnujcie z wyszukanych krojów czy też kolorów. Do twarzy wam będzie w czerni, bieli, szarości i beżu. Proste swetry (zarówno kardigany jak i szerokie), proste spodnie, kostiumy, wąskie spódnice.

Zrezygnujcie z dużej ilości dodatków, które jedynie przytłaczają waszą naturalna urodę. Ważne byście eksponowały przede wszystkim siebie, a nie jakiś element stroju. Rozpuszczone włosy albo upięte w warkocz czy też kok – to doskonałe dopełnienie waszego wizerunku.

Panowie z kolei za wzór niech sobie wezmą Artura Żmijewskiego. Podobnie jak panie, powinniście stawiać na stałe zestawienia kolorów: czerni, beżu, szarości czy też bieli. Nie warto szokować, w tym przypadku najlepiej sprawdzą się sprawdzone stroje. Marynarka albo cienki i dopasowany sweter, kamizelka (ewentualnie), proste spodnie. Z dodatków: krawat, zegarek. Ważne, by było elegancko i męsko – to klucz do sukcesu.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Panny?