www.sxc.hu

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Panny?

Twoje dzieci raczej nie będą cię wspominać jako matki-jędzy. Jesteś dobrą osobą – spokojną, zrównoważoną i sprawiedliwą, a nawet w miarę obiektywną.
/ 15.03.2011 11:37
www.sxc.hu

Potrafisz znaleźć czas na wszystko, na dom, pracę i znajomych. Jak ty to robisz?! Grunt, że dzięki takiej organizacji czasu nikt nie czuje się poszkodowany. Ty spełniasz się zawodowo, jak i również jako rodzic. Twoje dzieci czują się kochane i potrzebne. Twój mąż/partner – też nie ma, na co narzekać. Jest więc, ogólnie mówiąc, wspaniale. Jako matka jesteś sprawiedliwa i kochająca. 

Zobacz także: Relacja pani spod znaku Panny z innymi znakami zodiaku

Zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy człowiek potrzebuje odrobiny samodzielności, by móc rozwinąć własną osobowość. Więc zapewniasz ją swoim dzieciom. Zachęcasz je do wyjazdów na kolonie, uczęszczania na dodatkowe zajęcia, rozwijania własnych zainteresowań czy też spotkań ze znajomymi ze szkoły.

Zobacz także: Który znak zodiaku jest najlepszy na męża?

Czuwasz nad swoim dzieckiem, ale nie jesteś nadopiekuńcza i to ci się chwali. Z drugiej strony twoje pociechy wiedzą, że zawsze pomożesz im, że będziesz, gdy one będą cię potrzebowały. Oby tak dalej!