Jak kochają Bliźnęta

Jak kochają Bliźnęta

W sypialni z Bliźniakiem raczej Ameryki się nie odkryje, ale trzeba uczciwie przyznać, że pomysłowości i inwencji mu nie brakuje. Przynajmniej widać, że się stara. Tak jak w innych dziedzinach, tak i w tej ujawnia się dwoistość natury Bliźniąt.
/ 12.07.2010 09:58
Jak kochają Bliźnęta

Z jednej strony ceni ciepełko domowego ogniska. Szuka tam spokoju, odpoczywa po trudach. Z drugiej jego temperament nie pozwala mu długo usiedzieć na jednym miejscu. Bo ile można siedzieć w domu, wciąż z tym samym partnerem i rozmawiać wciąż o tych samych sprawach? Dla Bliźniaka to strata czasu.

Zobacz także: Sex horoskop

Ciągnie go w świat i nawet w małżeństwie szuka kontaktów z płcią przeciwną. I to kontaktów trzeciego stopnia – tych najbliższych. W romansach są niekwestionowanymi mistrzami kamuflażu. Wykazują się inwencją i pomysłowością godną największego stratega.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Bliźnięta

Kto jak kto, ale Bliźnięta potrafią czarować, sypać miłymi słówkami, zwodzić – nawet kilka osób naraz. Uwielbiają przygody i romanse. Owszem, chcą się ustatkować, ale jak najpóźniej.

Aby iść z kimś do łóżka nie muszą kogoś kochać. Oddzielają seks od miłości. Kto by się spodziewał po sympatycznym i miłym Bliźniaku tego, że prowadzi podwójne życie? Ale to do niego podobne.