Popularne są tzw. półśrodki - preparaty na porost włosów w sprayu. Z przykrością stwierdzamy, że tylko maskują problem

Relacje pana spod znaku Bliźniąt z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Bliźniąt? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 16.06.2010 15:26
Popularne są tzw. półśrodki - preparaty na porost włosów w sprayu. Z przykrością stwierdzamy, że tylko maskują problem

Bliźnięta z Bliźniętami

Oboje bardzo nerwowi, wciąż mają szalone pomysły, które chcą natychmiast realizować. Działają na siebie stymulująco. Uwielbiają życie towarzyskie, a każde z nich otoczone jest szerokim kręgiem przyjaciół i znajomych. Wciąż poszukują nowych wrażeń w kontaktach międzyludzkich. W stosunku do siebie mają wysokie wymagania. Niekiedy za wysokie.

Nienasyceni, szukają nowych przygód. Mogło by się wydawać, że para ta wspaniale się uzupełnia i stanowi idealny model partnerstwa. Nic bardziej mylnego. Oboje podświadomie szukają partnera ustabilizowanego, na ramieniu którego mogliby się oprzeć i wypłakać w chwilach zwątpienia. Niestety jest to niemożliwe, gdyż - o paradoksie - zbyt wiele ich łączy. Związek ten raczej nie przetrwa długo. Na chwilę warto, na dłużej można darować.

Z panią urodzoną w znaku Barana

Jedno jest pewne, w tym związku rutyna i nuda nie mają czego szukać. Oboje nadmiernie ekspresyjni i pobudliwi, uwielbiają otaczać się przyjaciółmi i poznawać nowych znajomych. Jako, że oboje tryskają energią, muszą jej nadmiar gdzieś spożytkować. Najlepiej podczas kłótni. A naprawdę wystarczy byle drobiazg. Mimo, że wiele ich łączy, ich związek raczej nie ma szans na przetrwanie. Oboje cenią wolność i swobodę, a kolejny wybuch zazdrości o partnera kończy się zazwyczaj spakowaniem walizek przez jedną ze stron konfliktu.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Bliźnięta

Pani Byk

To kobieta stała w uczuciach. Tak jak mężczyzna Byk, kobieta spod tego znaku twardo stąpa po ziemi. W jej zachowaniu próżno by się doszukiwać zmienności nastrojów, z których słyną Bliźniaki. Na roztrzepanych panów spod tego znaku działa jak sól orzeźwiająca. W sypialni odstrasza Bliźniaka nadzwyczaj rozwiniętym libido. Owszem na początku znajomości może być to fascynujące, jednak na dłuższą metę dla Pana Bliźniaka, jest nie do wytrzymania.

Pani Byk pragnie związku stabilnego, w którym nie wieją wichry chwiejnych zasad. Ceni ciepło domowego ogniska. On woli towarzystwo swoich kolegów, którym opowiadać będzie po raz kolejny o swoich miłosnych podbojach. Pani Byk to konserwatystka, dla której pojęcie zdrady sprzeczne jest z jej światopoglądem. Z charakteru Bliźniaka wynika, że ma do tego problemu zupełnie inne podejście. Związek, który nie ma szans.

Kobieta spod znaku Raka

Ona cicha, spokojna domatorka. On dominujący, głośny samiec, lubiący dobrze się zabawić. Dla niej, jego humorki na dłuższą metę są nie do zniesienia. Dla niego ważniejsze jest towarzyskie spotkanie, niż wieczór spędzony z ukochaną. To oczywiste, że po powrocie do domu czeka Bliźniaka wybuch zazdrości. A jeśli jeszcze na kołnierzyku koszuli zobaczy ślad po szmince? Na nic się nie zdadzą tłumaczenia, że to tylko koleżanka, która czuła się bardzo samotna i chciała się tylko przytulić. Jeśli pani Rak nie zabraknie cierpliwości, związek ma szanse na przetrwanie. No, ale jaka kobieta to wytrzyma?

Lew

Oj łatwo Bliźniaki lecą, łatwo, na ociekające seksem Lwice. Tylko czy sprostają im łóżkowym wymaganiom? Otóż z przykrością trzeba powiedzieć, że nie. To nic, że namiętność, w jaką wyposażone są kobiety spod znaku Lwa, podoba się mężczyznom. To nic, że podnieca ich zmysłowość. One potrzebują czegoś innego. Czegoś, czego na pewno brakuje Bliźniakom. Łączy ich jedno. Oboje lubią znajdować się w centrum uwagi, z tymże, że pani spod znaku Lwa ceni stabilizację, a dla Bliźniaka są to drugorzędne sprawy. Dlatego nie będą razem.

Panna spod Panny

Podobnie jak kobieta spod znaku Byka, Panna także mocno stąpa po ziemi. To silna i zrównoważona kobieta, dla której świat nastrojów i kaprysów Bliźniaka jest światem obcym i nieprzyjaznym. Uwaga! Jeśli kobieta spod znaku Panny zdecyduje się na związek z Bliźniakiem, to tylko dlatego, że partner ma gruby portfel. Bliźniaki nie łudźcie się więc. Ona nie ulega wam tylko dlatego, że macie czarujący uśmiech. Zdaniem chłodnej Panny mężczyźni spod znaku Bliźniąt mają nadmiernie rozwinięty seksualizm. Bez szans.

Zobacz także: Sex horoskop

Waga

Z jednej strony szalony i nieobliczalny Bliźniak, z drugiej spokojna i łagodna Waga. Zdawać się by mogło, że para ta nie ma szans na dłuższy związek. A jednak jest inaczej. Gwiazdy sprawiają niespodzianki. Stonowana w uczuciach Waga zawsze doradzi, wysłucha, pocieszy, a gdy będzie coś nie tak, zrozumie i nie będzie robić wymówek. W łóżku podobni temperamentem. Oboje nie przywiązują zbyt dużej wagi do drobiazgów. Nawet, gdy dochodzi do kłótni, szybko się godzą. Warto. Będą żyli długo i szczęśliwie.

Skorpion

Tu już sprawa nie jest tak prosta jak z Wagą. Pani Skorpion to silna osobowość. Do życia podchodzi z należytą powagą, czego nie można powiedzieć o Bliźniaku. Ciągła jego nieobecność w domu jest wystarczającym powodem, aby Pani Skorpionica wybuchała zazdrością. On niestety tego nie rozumie. W łóżku pani Skorpion napawa Bliźniaka lękiem. Te jej wybuchy namiętności. To chyba nienormalne. Bliźniak sprawy seksu traktuje z rozsądkiem i nie wie niestety biedak co to miłosne zatracenie. To dwa przeciwieństwa. Związek kończy się spakowaniem walizek. Najczęściej przez Bliźniaka.

Pani Strzelec

Stateczna i poważna kobieta spod tego znaku ceni u mężczyzny niezależność i aktywność. Te cechy znajduje u pana Bliźniaka. Jednak w tym związku to ona będzie dominować, gdyż szóstym, kobiecym zmysłem odgadnie potrzeby swego partnera. Swoim mądrym postępowaniem sprawi, że Bliźniak pójdzie na ustępstwa. Zasada, którą się kieruje - to nic na siłę. Co prawda wolałaby, by jej partner nie był tak znerwicowany w łóżku, ale wszystkiego się można nauczyć prawda?

Pani spod znaku Koziorożca

Z nią Bliźniak na pewno będzie miał wesoło. Bliźniak jak to Bliźniak - dla niego sprawy finansowe mają drugorzędne znaczenie. No i trafiła kosa na kamień. Dla pani Koziorożec oszczędność to istotny element jej życia. Jak się dogadają, będą żyli długo i szczęśliwie. Pani Koziorożec pogodzić się jeszcze musi z niestałością Bliźniaka. Biedna nie wie, że ten prawdopodobnie ustatkuje się po siedemdziesiątce.

Wodnik

Ich charakterki mają wiele wspólnych cech. Ona pragnie mężczyzny oryginała, indywidualisty. I Bliźniak niewątpliwie takim mężczyzną jest. On z kolei potrzebuje kobiety, która go zrozumie, zaakceptuje jego słabości i będzie potrafiła bawić się razem z nim wśród znajomych, nie robiąc niepotrzebnych scen zazdrości o jego przyjaciółki. Wspaniale się uzupełniają, tym bardziej, że Pani Wodnik, owszem lubi seks, ale wybucha namiętnością w sposób raczej umiarkowany. Jednym słowem podobne temperamenty i upodobania. Mogą żyć długo i nawet szczęśliwie.

Pani spod znaku Ryb

Panowie zostawcie złudzenia w domu. Owszem, pani spod znaku Ryb kobietą jest ładną, czarującą i seksowną. Ale to nie jest ten temperament, który na was działa. Nie oszukujcie się. Nic z tego nie będzie. To nic, że w wielu sprawach jesteście podobni, ale zadajcie sobie pytanie: jak się zachowacie, gdy pani Rybka po raz kolejny nie będzie wiedziała na jakim świecie żyje? Przecież zwariować można, nieprawdaż? Także lepiej zapomnieć.