Mężczyzna spod znaku Raka wciąż czegoś poszukuje i szybko się nudzi, dlatego jego wybranka powinna być kobietą nieprzeciętną.

Horoskop małżeński dla Raka

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 08:32
Mężczyzna spod znaku Raka wciąż czegoś poszukuje i szybko się nudzi, dlatego jego wybranka powinna być kobietą nieprzeciętną.

Żona Rak

Panie spod znaku Raka są prawdziwymi kapłankami domowego ogniska. Małżeństwo to dla nich święty związek, którego złamanie nie mieści im się w głowie. Żona Rak jest znakomitą gospodynią, uwielbia podejmować gości i przyrządzać dla nich swoje popisowe dania. Jej rozwinięty zmysł artystyczny sprawia, że miejsce, w którym mieszka jest urządzone z wielkim gustem i elegancją, a wydawane przez nią przyjęcia nie mają sobie równych.

Zobacz także: Jak kochają Raki?

Żona Rak doskonale sprawdza się w roli matki. Wrodzony instynkt macierzyński sprawia, że szybko decyduje się na potomstwo i stale chce powiększać swoją gromadkę. Uwielbia wymyślać niespodzianki dla swoich dzieci oraz zaskakiwać męża drobnymi przyjemnościami. Potrafi docenić jego ciężką pracę i jest mu wdzięczna za poświęcenie dla rodziny.

Panie spod znaku Raka są niezwykle sentymentalne. Przywiązują wagę do rodzinnych pamiątek oraz uwielbiają romantyczne wieczory przy starych filmach. Jeśli mąż nie potrafi im zapewnić takich rozrywek, zamykają się we własnym świecie i często czują się bardzo samotne. Rzadko jednak szukają pocieszenia w ramionach innego mężczyzny – wolą samotność niż zdradę, która za bardzo narusza ich system wartości.

Mąż Rak

Mężczyzna spod znaku Raka wciąż czegoś poszukuje i szybko się nudzi, dlatego jego wybranka powinna być kobietą nieprzeciętną. Szarmancki i uprzejmy Rak zainteresuje niejedną panią, ale tylko osoba o wyjątkowej urodzie i uroku osobistym może zostać jego żoną. Rak doskonale sprawdzi się w roli męża – będzie dumny ze swojej żony i na każdym kroku będzie się nią chwalił. Kobieta u jego boku poczuje się jak księżniczka, ponieważ mąż Rak będzie stale obsypywał ją prezentami.

Rak bez problemu odnajdzie się także w roli ojca. Jego troskliwość i czułość sprawią, że będzie ukochanym tatą, do którego zawsze można się przytulić. Jednak jego pobłażliwość i nadopiekuńczość mogą sprawić, że dzieci nie będą czuły respektu i z czasem zaczną sobie pozwalać na coraz większą swawolę. Dlatego żona Raka powinna być tą bardziej stanowczą i zdecydowaną stroną.

Mąż Rak jest przewrażliwiony na swoim punkcie i mało odporny na krytykę. Łatwo go zranić i doprowadzić do poczucia rozdrażnienia. Jeśli jednak jego żona odpowiednio go podejdzie i delikatnie przemyci komplement, Rak nabierze pewności siebie i poczucia humoru.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Raka?