Pan spod znaku Lwa przykuwa wzrok płci przeciwnej ze względu na swoją dostojność, elegancję i nienaganne maniery.

Horoskop małżeński dla Lwa

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 19.09.2017 13:11
Pan spod znaku Lwa przykuwa wzrok płci przeciwnej ze względu na swoją dostojność, elegancję i nienaganne maniery.

Żona Lew

Pani spod znaku Lwa pragnie królować w towarzystwie i nieustannie olśniewać innych. To wielka łowczyni, która poluje na idealnego męża. Jako żona jest osobą wymagającą i potrzebującą stałej adoracji. Ma o sobie wysokie mniemanie i uważa, że mąż powinien ją doceniać.

Niestety pani spod tego znaku nie jest oszczędną gospodynią. Potrafi wydać fortunę na ciuchy i kosmetyki, które uważa za niezbędny element jej kobiecej natury. Dzięki temu jest jednak kobietą niezwykle zadbaną, istną „lwicą”, która króluje na salonach, zachwycając otoczenie swoją elegancją i kokietując mężczyzn. Nie posunie się jednak do zdrady, jeśli mąż darzy ją szacunkiem i czułością.

Zobacz także: Jak kochają Lwy?

Pani spod znaku Lwa jest odpowiedzialną matką, często jednak górę bierze egoizm i wygórowane wymagania. Nieustannie prawi morały i postępuje w sposób bezkompromisowy, budząc respekt i strach wśród swoich pociech. Własne ambicje i niezrealizowane postanowienia przerzuca zwykle na barki swoich dzieci, z jednej strony ograniczając ich beztroskę, z drugiej zaś zapewniając im dostatnią przyszłość.

Poznaj aktualny horoskop miesięczny dla Lwa!

Mąż Lew

Pan spod znaku Lwa przykuwa wzrok płci przeciwnej ze względu na swoją dostojność, elegancję i nienaganne maniery. Jego pewność siebie i poczucie własnej wartości to cechy, które przyciągają kobiety jak magnes. Kiedy Lew znajdzie już swoją zdobycz, nie spocznie, dopóki nie stanie z nią na ślubnym kobiercu. Jego żona musi być jednak kobietą z klasą, równie pewną siebie i elegancką.

Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają rywalizować. Jeśli poślubią kobietę, która zechce dominować w związku, nie cofną się nawet przed rywalizacją z własną żoną. Takie sytuacje mogą kończyć się małżeńskimi kłótniami. Jeśli żadna ze stron nie zechce ustąpić, rywalizacja może przerodzić się w niezdrową zazdrość. Jeśli jednak Lew zwiąże się z kobietą łagodną i bezkonfliktową, potrafi docenić jej usposobienie. Stanie się czułym kochankiem, pozbawionym woli walki.

Lew może być surowym ojcem ze względu na swoją skłonność do oceniania i krytykowania innych. Jeśli nie powstrzyma się od ciągłych nagan i słów krytyki w stosunku do swoich dzieci, zrodzi w nich kompleksy, które trudno będzie zwalczyć.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Lwa?