Każdy rodzic chce mieć dobre relacje ze swoim dzieckiem!

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Lwa?

Twoje dzieci szanują cię i podziwiają, ale też żyją w twoim cieniu. Z jednej strony zapewniasz im mnóstwo atrakcji, jak na przykład bankiety, premiery filmowe, wyjazdy do egzotycznych krajów czy też spotkania z gwiazdami. Ale z drugiej strony wymagasz od nich tego samego, co od siebie, a to przecież są tylko dzieci.
/ 15.03.2011 10:34
Każdy rodzic chce mieć dobre relacje ze swoim dzieckiem!

Potrafisz całymi dniami przesiadywać w pracy, gdzie czujesz się najlepiej. W domu gubisz się trochę, nie wiesz, gdzie masz się podziać. Nie przepadasz za domowymi obowiązkami. Swoje dzieci zaczynasz traktować poważnie dopiero wtedy, gdy zaczynają już mówić. Wtedy są dla ciebie jakimiś tam partnerami. Trudno jest ci poświęcić karierę dla rodziny, chociaż kochasz swoje pociechy, to nie ulega wątpliwości. 

Zobacz także: Relacje pani Lew z innymi znakami zodiaku

Zastanów się, czy nie powinnaś jednak czasem zwolnić, częściej zaglądać do domu. Popracuj także nad swoimi relacjami z dzieciakami, może tego nie zauważyłaś, ale one nie mówią ci wszystkiego, a ty nie jesteś w stanie tego odczytać z ich zachowania. Zacznij im się uważnie przyglądać, nie traktuj ich powierzchownie, bo to nie są twoi koledzy z pracy, których widzisz w przelocie. 

Zobacz także: Jak kochają Lwy?

Od tego, w jaki sposób wychowasz swoje dzieci, będzie zależała ich przyszłość. Weź to pod rozwagę.