Metoda naturalnego planowania rodziny, nie jest metodą antykoncepcyjną/ fot. Fotolia

Horoskop małżeński dla Koziorożca

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 11:05
Metoda naturalnego planowania rodziny, nie jest metodą antykoncepcyjną/ fot. Fotolia

Żona Koziorożec

Pani spod znaku Koziorożca często zawiera małżeństwo z rozsądku, ponieważ panicznie boi się samotności. Od swojego męża oczekuje poczucia bezpieczeństwa i zapewnienia materialnego bytu. Szanuje jego ciężką pracę i troszczy się o jego zdrowie i samopoczucie. Nie jest jednak zbyt wylewna, jeśli chodzi o okazywanie uczuć. Woli ugotować mężowi jego ulubioną potrawę niż zasypywać go czułymi słówkami.

Zobacz także: Jak kochają Koziorożce?

Żona spod znaku Koziorożca potrzebuje poczucia swobody w małżeństwie. Nie zamierza spowiadać się mężowi z każdego telefonu czy spotkania ze znajomymi. Jej słodkie tajemnice nie oznaczają zwykle zdrady, ale wewnętrzną potrzebę autonomii.

Pani Koziorożec jest rozsądną i odpowiedzialną matką. Nie zamierza trzymać dzieci pod kloszem, ponieważ wie, że powinny szybko się usamodzielnić. Z drugiej strony stara się nie pozwalać im na zbyt wiele – jej dzieci doskonale znają swoje miejsce i liczą się ze zdaniem rodziców.

Mąż Koziorożec

Pan Koziorożec to istny zdobywca kobiet. Jego żona musi być piękna i bardzo pociągająca, ponieważ jest miłośnikiem kobiecego ciała. Z tego względu mąż Koziorożec uchodzi za znakomitego kochanka, który potrafi zaskakiwać żonę coraz to nowymi pomysłami. Satysfakcja seksualna jest dla niego tak istotna, że niespełnienie w tej materii może go popchnąć do zdrady.

Mąż spod znaku Koziorożca pragnie zdominować swoją partnerkę i narzucić jej własne zdanie. To on kontroluje domowe wydatki, decyzje związane z wychowywaniem dzieci czy urządzaniem domu. Pragnie mieć władzę w każdej kwestii. Taka postawa często prowadzi do długotrwałych kłótni, w których to żona musi ustąpić, bo z jego strony trudno o kompromis.
Koziorożec jest stanowczym ojcem, który nie znosi sprzeciwu. Często stawia dzieciom wygórowane wymagania związane z ich edukacją i przyszłością. Pragnie utorować im życiową drogę, a swoje doświadczenia uważa za wystarczające, by mieć prawo decydowania o innych. 

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Koziorożca?