Skąd się bierze jasnowidzenie

Skąd się bierze jasnowidzenie

Przyczyny powstawania paranormalnych widzeń mogą być bardzo różne. Biorąc to pod uwagę możemy wyróżnić trzy rodzaje widzeń: wywołane, bodźcowe i samorzutne (spontaniczne).
/ 23.06.2009 15:06
Skąd się bierze jasnowidzenie

Wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje widzeń:

1. Widzenie wywołane – nie jest to właściwie wizja na zawołanie ani nie może być wywołana na siłę, lecz opiera się na świadomym postawieniu danej sprawy i spokojnym wyczekiwaniu żądanej informacji. Przy tego rodzaju widzeniu nie można dopomóc czynnie. Należy się mocno skoncentrować i wyczekiwać pojawienia się żądanej wizji. Im większa jest koncentracja, tym szybciej pojawi się wizja dotycząca przedmiotu danej sprawy. Dla jasnowidza ten rodzaj widzenia jest najtrudniejszy i najbardziej wyczerpujący. Tak się składa, że jasnowidz prawie wszystkie swe parapsychiczne praktyki opiera na takim widzeniu. Jest on o to proszony przez licznych klientów powierzających mu swoje sprawy dotyczące pogmatwanych ludzkich losów bądź osób zaginionych.

2. Widzenie bodźcowe – przyczyna wywołująca widzenie leży zarówno w przedmiocie, to znaczy w samej rzeczy i charakterze sprawy, jak i podmiocie, czyli w jasnowidzu. Ważniejsza jest druga. Nie zawsze jasnowidz jest dysponowany do prawidłowego rozstrzygnięcia powierzonej mu sprawy. Zdarzają się sytuacje, kiedy nastąpi coś niespodziewanie, co spotęguje władze psychiczne jasnowidza do tego stopnia, że potrafi on dojrzeć przedmioty ukryte pod ziemią.

3. Widzenie samorzutne – rodzi się nagle, w nieprzewidzianych okolicznościach. Posiada największy zakres w obejmowaniu rzeczy zakrytych oraz przeróżnych nieoczekiwanych zjawisk i jest prawie nieomylne. Jawi się bez zamiaru, bez udziału jasnowidza, bez żadnej fotografii i bez żadnej sugestii.

www.tarot.info.pl

www.tarot.sos.pl