Miłosne feng shui

Miłosne feng shui

Jeśli czujesz, że czegoś brakuje w Twoim związku, skorzystaj z rad mistrzów feng shui.
/ 08.12.2008 11:05
Miłosne feng shui
Dzięki zmianom, jakie wprowadzisz w swoim domu, nadasz prawidłowy bieg strumieniom energii miłości. Nie wymaga to wielkich starań, przemeblowania ani nakładów finansowych. Wystarczy, że dodasz jakiś przedmiot, kolor, zapach, a pobudzisz więź emocjonalną pomiędzy tobą a tym, kogo kochasz. Spróbuj, przecież to nic nie kosztuje!

Połóż na oknie lazuryt
Twój związek przypomina stojącą wodę. Jesteś znużona codziennymi obowiązkami, nic cię nie cieszy, przyszłość też nie nastraja cię optymistycznie. Czujesz się wypalona i apatyczna. Zdobądź kawałek nieoszlifowanego lapis-lazuli lub oszlifowany lazuryt. Najlepiej umieść kamień w oknie lub połóż go na stole w dobrze oświetlonym miejscu. Wibracje wysyłane przez minerał ożywią wasz związek.

Wybierz mocną czerwień
Czujesz się niedoceniana. Gotujesz, pierzesz, sprzątasz, na tym głównie polega twoje życie. Partner nie potrafi tego docenić i nie okazuje ci takiego zainteresowania, jakiego byś oczekiwała. Wprowadź do wnętrz jaskrawe i żywe kolory, np. intensywną czerwień. Postaw w sypialni kryształ białego kwarcu i zadbaj o lepsze oświetlenie mieszkania. Uaktywnisz energię, wzmocnisz poczucie własnej wartości.

Sięgnij po błękity i granat
Nie możesz porozumieć się z partnerem. Gdzieś zapodziała się twoja szczerość. Większość rozmów kończy się kłótnią. Pomocny jest żywioł Wody, a więc związane z nią barwy oraz przedmioty. Otocz się błękitem lub kolorem granatowym (wzmocnią przepływ energii) albo umieść w oknie bursztyn. Będzie przyciągać do twojego domu energię. Od czasu do czasu opłucz kamień, by oczyścił się z pochłoniętej nieprzyjaznej energii.

Otocz się makami
Wydaje ci się, że przestałaś być atrakcyjna dla swojego mężczyzny. Brakuje ci czułych pieszczot, komplementów. Sięgnij po magiczne zapachy: paczuli, opium. Skrapiaj perfumami poduszki, pościel. Ich aromat wzmocni dobrą energię i podziała jak afrodyzjak. Wstaw do wazonu bukiet maków – pobudzają energię seksualną.


Użyj koloru!
Nudzi cię uporządkowane życie. Tęsknisz za ryzykiem, szalonymi wypadami, niespodziankami, które twój partner ostatnio przestał ci sprawiać. Szukaj pomocy w kolorach! Zwłaszcza jaskrawy różowy i mocny turkusowy, a także czerwony oraz złoty wzmagają namiętność i pożądanie. Otaczaj się nimi.

Zawieś w oknie paciorki
Przestałaś darzyć zaufaniem swojego partnera. Coraz częściej podejrzewasz go o zdradę. Zawieś w oknie kryształki lub paciorki (najlepiej żółte lub zielone). To remedia polecane na nieuzasadnioną zazdrość i nieufność. Rozwieją twoje wątpliwości.

Zrób kompozycję z muszelek
Twój partner nie lubi życia towarzyskiego. Nie chce wychodzić z domu ani zapraszać gości. Ty tęsknisz za towarzystwem, domem pełnym ludzi. Ułóż kompozycję z muszelek albo wsyp je do słoja, postaw np. w łazience. Sprzyjają ożywieniu energii.

Postaw srebrny przedmiot
Twój partner oddala się od ciebie. Poświęca ci coraz mniej czasu, wciąż jest czymś zajęty, nie tęskni za twoim towarzystwem, jak niegdyś. Postaw w salonie jakiś przedmiot ze srebra, najlepiej przy lustrze, aby się w nim odbijał. To podwoi jego energetyzujące właściwości. Do sypialni wprowadź kolor czerwony. Ta barwa skieruje energię na ciebie.

Małgorzata Świgoń