Jackowski przewidział koniec pandemii koronawirusa fot. Adobe Stock

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział koniec pandemii koronawirusa

Jak długo zdaniem jasnowidza potrwa pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski podaje konkretną datę. Czy to możliwe?
/ 16.03.2020 16:48
Jackowski przewidział koniec pandemii koronawirusa fot. Adobe Stock

Krzysztof Andrzej Jackowski znany jako „jasnowidz z Człuchowa” zasłynął ze współpracy z polską policją, przed laty mogliśmy go także oglądać na antenie Telewizji Polsat.

Ostatnio znów zrobiło się o nim głośno. W filmach zamieszczanych na oficjalnym kanale jasnowidza na stronie YouTube, wypowiada się na temat pandemii koronawirusa. W swoich wypowiedziach nie szczędzi szczegółów. Niektóre filmy są naprawdę długie (powyżej 1 godziny), a jasnowidz skupia się i jak twierdzi doznaje wizji.

Kiedy wygaśnie pandemia zdaniem jasnowidza

Jako datę zakończenia pandemii jasnowidz z Człuchowa podawał 17 marca 2020. To właśnie wtedy, jego zdaniem, wirus miał zacząć tracić tracić na sile, stopniowo wygasać.

Skupiając się jakiś czas temu, 17 marca mi się kojarzył. (...) żeby nikt nie myślał, że 17 marca ten koszmar się skończy. Dlatego że wirus nie zniknie w jednej chwili, jednego dnia, jest to proces.
- powiedział Krzysztof Jackowski 15 marca.

Czy warto temu ufać? Jak dotąd liczba zachorowań cały czas rośnie. Jak zakłada minister zdrowia Łukasz Szumowski, na koniec bieżącego tygodnia w Polsce możemy mieć już czterocyfrową liczbę zakażonych.

Średnio co 10 dni liczba zarażonych podwaja się, dlatego trudno uwierzyć, że pandemia miałaby zacząć wygasać już 17 marca. Co prawda izolacja i kwarantanna są czynnikami wpływającymi na zahamowanie wzrostu liczby zarażonych, natomiast szkoły i przedszkola są zamknięte dopiero od 16 marca. To zbyt krótko by oczekiwać recesji pandemii.

Niedawno świat obiegła wieść, że obecną pandemię koronawirusa przewidział Nostradamus.

Zobacz więcej przepowiedni:

Horoskop roczny 2020 - przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop 2020 wyjaśnia, co czeka cię w miłości, rodzinie, pracy i zdrowiu. Przepowiednie dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.
Samospełniająca się przepowiednia – na czym to polega?
Samospełniająca się przepowiednia – na czym to polega?
Praca w sklepie cię nudzi, ale nie szukasz innej, bo nie wierzysz, że dostaniesz lepszą. Marzysz o studiowaniu japonistyki, ale wciąż powtarzasz sobie, że szkoda na to czasu. Idziesz na imprezę, ale zakładasz, że będzie nieudana. Takie myślenie wpływa na twoje zachowanie, a w konsekwencji wyzwala mechanizm samospełniającej się przepowiedni. Na czym on polega i czy da się nad nim zapanować? O tym porozmawiamy z psychoterapeutką z Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobowości Better, Barbarą Burduk.
Kto słyszał o przepowiedniach Baby Wangi?
Kto słyszał o przepowiedniach Baby Wangi?
Baba Wanga do dziś uznawana jest w Bułgarii za jedną z największych jasnowidzących osób. Za życia była ona powszechnie ceniona i szanowana, zgłaszali się do niej po radę nie tylko zwykli i prości obywatele, ale także dostojnicy państwowi. Po jej śmierci nadal wiele osób praktykuje jej kult, historia Baby Wangi jest żywa po dziś dzień, podobnie jak jej przepowiednie.
Jaka jest przepowiednia Mitara Tarabicy (do 1945 roku)?
Jaka jest przepowiednia Mitara Tarabicy (do 1945 roku)?
Mitar Tarabica żyjący na przełomie XIX i XX wieku zasłynął z wielkiej przepowiedni, która to dotyczyła losów jego narodu, jak i po części całego świata. Jest to jedna z nielicznych przepowiedni, która sprawdziła się niemal w całości. W tym artykule przedstawimy tę część przepowiedni, która odnosi się do wydarzeń do roku 1945, czyli do zakończenia II wojny światowej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)