POLECAMY

Rok 2016 rokiem Ognistej Małpy

Zbliża się rok, który długo zapamiętamy. To rok Ognistej Małpy i zaczyna się 8 lutego 2016r. Dowiedz się, jaki będzie!

Fot. Fotolia

2016 - niespokojny rok

Trzy mądre małpy są symbolem japońskiego przysłowia „nie widzę nic złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego”. Taka postawa ma chronić nas przed złem. Znana jest tez interpretacja tego przysłowia jako ciche przyzwolenie na zło. Z naszych przysłów jako myśl przewodnią 2016 roku mogę  polecić „ nie wywołuj wilka z lasu”. To nie będzie spokojny rok.

Natura Małpy

Jaka naturę ma Małpa? W największym skrócie jest symbolem inteligencji, bystrości umysłu i  sprytu. Niestety czasami sprytu zabarwionego nieuczciwymi intencjami. To mistrzyni manipulacji a przy tym jest przebiegła trochę cyniczna  i potrafi każdego zmanipulować. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i nie ukrywa pogardy względem ludzi mniej zdolnych. Jest niesamowicie kreatywna, potrafi się bawić i figlować na nic nie zważając. Idealnie panuje nad światem zmysłów i świetnie kontroluje emocje. Jest bardzo towarzyska i lubi błyszczeć. Uwielbia dyskutować i lubi zajmować się innymi ludźmi. Te skrótowo wymienione cechy Małpy wzmacnia jeszcze dodatkowo żywioł roku czyli Ogień.

Wiele cech Małpy sprawdza się w polityce, dyplomacji, handlu i zawodach artystycznych. Żywioł Ognia 2016 r.  dodatkowo wzmocni te  obszary aktywności człowieka. Dlatego sporo będzie się działo w polityce, a oglądane w TV wiadomości będą jak sensacyjny film.

To będzie rok bardzo aktywny pełen niespodzianek, kreatywnych a  często  rewolucyjnych pomysłów i zmian. Spadnie na nas lawina zdarzeń,  nad którymi nie będziemy panować i poczujemy się jakby otaczał nas chaos.

Rok Ognistej Małpy - co nas czeka?

Ci z nas, którzy potrafią się przystosować  do takiej dynamiki a przy tym są elastyczni, lubią wyzwania oraz niestereotypowe rozwiązania i nadmiar Jang im nie przeszkadza, mogą nawet pochwalić rok Ognistej Małpy. Ale wszyscy, którzy wolą żyć spokojniej, którzy doceniają uroki Jin, nie będą mogli doczekać się końca rządów Ognistej Małpy. Niestety wielu z nas zapłaci zdrowiem za tempo życia i nadmiar emocji. Najbardziej narażone będzie nasze serce oraz jelita.  Wielu z nas zamknie się w sobie aby nie widzieć nic złego, nie słyszeć nic złego, nie mówić  nic złego. Będą i tacy, którzy wyprowadza się gdzieś daleko od tego zgiełku.

Rok 2016 a chińskie znaki zodiaku

Jakie znaki muszą szczególnie uważać: Ekstrawagancki  Koń, Opiekuńczy Pies i Odważny Tygrys.

Jakie znaki Małpa lubi: Marzycielskie Smoki  i Inteligentne Szczury.

Znaki, dla których 2016 rok może być zbyt dynamiczny: Elegancki Wąż, Dumny Kogut i Pracowity Wól.

Znaki, które muszą szczególnie uważać na zdrowie: Wrażliwy Kot, Radosna Owca i Dobroduszna Świnia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)