Numerologia partnerska – związek 8 z 9

Numerologia partnerska – związek 8 z 9

Niestety i ta relacja nie będzie dla numerologicznej ósemki zbyt szczęśliwa. Dziewiątka nie tylko nie uzna jej dominacji nad sobą, ale jeszcze na dodatek będzie chciała rozdawać wspólne dobra potrzebującym.
/ 15.01.2019 13:25
Numerologia partnerska – związek 8 z 9

Dziewiątki są z natury bardzo dobrymi osobami, które lubią nieść pomoc. Swój wolny czas z reguły poświęcają na akcje społeczne albo wysłuchując zwierzeń znajomych. Niestety w wielu wypadkach ich empatia i wrażliwość jest wykorzystywana przez „znajomych”. Każde takie zachowanie bardzo rani dziewiątki, wiele z nich załamuje się po czymś takim. Potrzebują więc one kogoś, kto zatroszczy się o nie, ale też i pozostawi odrobinę wolności i niezależności.

Ósemki z kolei są pewne siebie, raczej rzadko załamują się, bo i też nie przyjmują zbytnio krytyki do siebie. To raczej one obrażają niż są same obrażane. Bardzo trudno jest nimi zawładnąć – a może w ogóle nie jest to możliwe. W towarzystwie zawsze odgrywają pierwsze skrzypce, sypią anegdotkami, zarażają dobrym humorem. Niestety w domu czasami zbytnio tyranizują rodzinę, co rodzi konflikty, czasami bardzo niebezpieczne dla partnera.

Zobacz także: Związek z mężczyzną po przejściach

Dziewiątce z pewnością imponowałoby to, że ósemka jest taka asertywna i zorganizowana. Ale już ta nadrzędność w związku mogłaby ją szybko zacząć drażnić. Z kolei dziewiątka może mieć problem z zaakceptowaniem „tego ciągłego pomagania”.

Ten związek może być trudny dla obydwojga. Jego powodzenie jednak w dużej mierze będzie zależało przede wszystkim od ósemki, która powinna więcej zejść z tonu niż partner. Jeżeli będzie ona w stanie choć odrobinę zelżeć w swojej „tyranii”, to związek przetrwa.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/21.09.2017 20:46
jestem 8 i jestem tyranem rodzinnym.
/17.03.2015 00:30
Zgadzam się jestem numerologiczną 9-tką.Mieszkam z kolegą numerologiczną 8-ką. Wszystko co napisane jest prawdą.Nawet w koleżeństwie. "2. 09:46 30-09-2011 ~Anna co do zwiazku numerologicznego miedzy 8 i 9 wszystko sie zgadza.8 numerologiczne (mezczyzni) w zwiazku sa nie do wytrzymania:zaborcze,brutalne,nie znoszace sprzeciwu,typowi dyktatorzy,msciwi,wydajacy sie jako osoby bez uczuc.[b]Na poczatku zwiazku wydawaloby sie ,ze sa idealni to tylko maska.Po pewnym czasie kiedy fascynacja dana osoba znika staja sie tyranami w domu"[/b] Zgadzam się w 100%
/11.06.2012 20:13
Ja jestem 8 i jestem dziewczyną jak tak czytam to właściwie się zgadza a o moim chłopaku który jest 9 też się zgadza... ups...
POKAŻ KOMENTARZE (1)