Numerologia była, jest i będzie

Numerologia była, jest i będzie

Numerologia jest pradawną wiedzą, którą najstarsze cywilizacje wykorzystywały od początku historii.W świecie starożytnym dużą wagę przywiązywano do znaczenia imion i powszechnie uznaje się, że Jezus zastosował Numerologię zmieniając imiona swoich uczniów.
Numerologia była, jest i będzie

Każda liczba ma cechy pozytywne i negatywne, które otrzymujemy przekładając nasze imiona na liczby. Ale w jaki sposób i dlaczego liczby nadają cechy, które nas identyfikują? Odpowiedź jest jednocześnie metafizyczna i duchowa oraz znacznie przekracza nasze wyobrażenia. Zgodnie z teoriami wielu szkół parapsychologii człowiek jest duszą z ciałem. Jego dusza wybrała planetę Ziemię na swoją szkołę i przybyła na nią, by się uczyć, ewoluować, spłacać stare długi i naprawiać krzywdy. Według tych teorii Wyższe Ja, znając swą przyszłą pracę, wybrało osoby i okoliczności, które będą otaczały nasze życie.

Na nasze przybycie wszystko zostało przygotowane, ale brakuje najważniejszego – narzędzi potrzebnych nam do wykonania pracy. Lekarz, malarz czy stolarz używają w pracy odpowiedniego sprzętu, zaś nam niezbędnych narzędzi dostarczą liczby, które tworzą nasz Portret Numerologiczny. Poprzez liczby otrzymamy wszystkie cechy pozytywne i negatywne, które będą pomocne lub pokrzyżują nasze plany. Będą to nasze możliwości, ale także przeszkody, które powinniśmy pokonać, i próby, przez które będziemy musieli przejść. Hinduska teoria określa to pojęciem Karmy.

Zobacz także: Numerologia

Jednak zgodnie ze słowami bardzo mądrego Mistrza, który przed wieloma laty stanął na mojej drodze, Karma wcale nie musi trwać całe życie. Gdy dług zostanie spłacony, zmiana w naszym Portrecie Numerologicznym dostarczy nam nowej sposobności. O nadejściu tej chwili powiadomi nas Wyższe Ja i w jakiś sposób nawiążemy kontakt z osobą, która może to umożliwić.

To, co wydaje się fantastyką, jest rzeczywistością dla wszystkich Numerologów znających technikę oraz dla osób, które zwracają się do nich i doświadczają zmian (czasem spektakularnych), które umożliwia Numerologia. W naszym Portrecie Numerologicznym mogą pojawić się kombinacje liczb, które nam szkodzą i są źródłem różnorodnych problemów. Wiemy jednak, że we Wszechświecie nic nie dzieje się bez powodu. Jeżeli Portret jest trudny i konfliktowy, przyczyną tego nie jest przypadek lub pech. Portret ten został świadomie zaprogramowany przez duszę, gdyż potrzebna była jakaś nauczka lub spłata długów.

Innymi słowy, Numerologia była, jest i będzie „Wielką Techniką” wśród wszystkich danych nam technik pomocnych w naszej ewolucji.

Gladys Lobos, fragment książki: Język liczb, Wydawnictwo KOS