POLECAMY

Zaproszenia ogólne

Gotowe teksty zaproszeń ogólnych. Wybierz coś dla siebie.
Zaproszenia ogólne

Wzór 1

Mam niebywały zaszczyt zaprosić Cię dnia ……………………., o godzinie ……………….. do …….. Mam nadzieję, że nie wzgardzisz owym zacnym zaproszeniem i dołączysz do naszego grona. Swoje przybycie potwierdzili już ………………………………….. Nie może Cię zabraknąć!

Wzór 2

Serdecznie zapraszam na spotkanie, które odbędzie się dnia……………, o godzinie……, do …………………………… Jest ono organizowane bez żadnej okazji, ale liczę, że dołączysz do grona osób, które potwierdziły swoje przybycie!

Wzór 3

Serdecznie zapraszam na kameralne przyjęcie, które odbędzie się dnia …………….. o godzinie ………….. w ………………………………. (miejsce). Swoje przybycie potwierdzili już …………………………………………… Mam nadzieję, że Ty także przyjdziesz!

Wzór 4

Serdecznie zapraszam na spotkanie organizowane dnia …………………. w……………………… Bardzo mile widziane osoby towarzyszące. Proszę o uprzednie potwierdzenie swojego przybycia telefonicznie. Do zobaczenia.

Wzór 5

Mam zaszczyt zaprosić na przyjęcie organizowane u mnie w domu. Świętujemy absolutny brak okazji! Zapraszam serdecznie od godziny ……., dnia ……… Na wszelki wypadek podaję adres ……………………………………………….. Proszę uprzejmie o potwierdzenie swojego przybycia.

Wzór 6

Serdecznie zapraszam na kameralną imprezę organizowaną dnia …………… o godzinie ………………w klubie …………………………….. Proszę o potwierdzenie swojego przybycia w celu zarezerwowania odpowiedniej ilości miejsc. Do zobaczenia na miejscu!

Wzór 7

Brak okazji też jest okazją! Dlatego bardzo serdecznie zapraszam na imprezę organizowaną dnia …………. o godzinie ……………. w ………………….. (miejsce).

Wzór 8

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich tu obecnych na małe przyjęcie, które odbędzie się dnia ……………….., w ………………….. (adres/miejsce). Impreza organizowana jest bez żadnej specjalnej okazji, ale mam nadzieję, że ten brak okazji połączy nas już w tą ……………………… (nazwa dnia tygodnia) Zapraszam od godziny ………..

Wzór 9

Serdecznie zapraszam do siebie w ten weekend! Szykuje się wyśmienita zabawa, nie może Cię zabraknąć! Dlatego pamiętaj, …………………………… (data), ………………. (godzina) u mnie : ………………………………………. (adres).

Wzór 10

Serdecznie zapraszam na małą imprezę organizowaną w klubie przy ulicy ……………………………… Wstęp od godziny …………… Mam nadzieję, że zobaczymy się tam już niedługo!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)