POLECAMY

Zaproszenia na kawę

Gotowe teksty zaproszeń na kawę. Wybierz coś dla siebie.
Zaproszenia na kawę

Wzór 1

Jeśli masz ochotę na ploteczki ze swoją przyjaciółką w aromatycznym towarzystwie, to zapraszam Cię dziś na kawusię o godzinie …….. u mnie w domu.

Wzór 2

Wpadnij na kawkę… czekam w towarzystwie szarlotki i serniczka własnej roboty.

Wzór 3

Zakupiłam świetną kawę! Zapraszam Cię dziś o godz. …………. na jej degustację i pogaduszki w damskim gronie.

Wzór 4

Organizuję damskie spotkanie przy dobrej kawie i ciachu. Zapraszam do siebie dziś o godzinie ……….

Wzór 5

Wszystkie nałogowe kawoszki łączcie się! Zapraszam Cię do siebie na spotkanie przy pysznej kawce. Zaprosiłam także …………… Wszyscy potwierdzili swoje przybycie.

Wzór 6

Jeśli chcesz zacząć dobrze jutrzejszy dzień – wpadnij koniecznie do mnie przed pracą na pyszną kawkę. Kupiłam nowy ekspres kawowy i z chęcią zaserwuję Ci jakiś niebiański napój.

Wzór 7

Codziennie na świecie wypijanych jest półtora miliarda filiżanek kawy, aby nie obniżyć tych statystyk wpadnij dziś do mnie na kawkę o godz. ………………

Wzór 8

Co powiesz na rozpoczęcie jutrzejszego dnia od porannej kawy? Proponuję poranne spotkanie w kawiarni ……………. Przy okazji obgadamy ważną sprawę, ale o szczegółach na miejscu…

Wzór 9

Zrób sobie przerwę w pracy. Zapraszam na kawę do ……. Za 15 minut będzie okej?

Wzór 10

Rozprawmy się z tą senną pogodą! Zapraszam Cię na kawę. Spotkajmy się za 15 minut w barku firmowym.

Wzór 11

Moja droga, zobacz jaka za oknem jest brzydka pogoda! Ponadto brak okazji do świętowania… trzeba się zatem spotkać na kawę i ciacho! Pasuje Ci dzisiaj?

Wzór 12

Organizuje małe spotkanie starych przyjaciół przy kawie w tę sobotę. Mam nadzieje, że dołączysz do naszego grona!

Wzór 13

Wpadnij do mnie jutro rano na pyszną, poranną kawę do dobrego śniadania! Mam nadzieję, że tak wczesna pora Ci pasuje?

Wzór 14

Kochana, organizuję babski wieczorek! Planuję zacząć od kawusi, ale jak się skończy – niewiadomo! Mam nadzieję, że potwierdzisz swoje przybycie?

Wzór 15

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na małe spotkanko przy kawie. Czy za dwie godziny będzie dobrze?

Wzór 16

Mój drogi, zaprasza Cię na kawę w celu powspominania starych, dobrych lat. Mam nadzieję, ze dzisiejszy termin Ci odpowiada? Zaprosiłam jeszcze ………………., wszyscy spotykamy się w ………………….

Wzór 17

Nie sądzisz, że trzeba się w końcu spotkać przy dobrej kawie i powspominać stare lata? Zapraszam do siebie na godzinę ……

Wzór 18

Przydałyby się babskie pogaduszki w sprawdzonym gronie! A tak się składa, że jutrzejsze popołudnie pasuje większości z nas! Mam nadzieję, że także i Tobie termin wydaje się dogodny i odwiedzisz nas, by napić się pysznej kawy!

Wzór 19

Kochana, chodźmy na kawę, mam tyle do opowiedzenia! Mam nadzieję, że dzisiejszy termin Ci pasuje? Jeśli tak – to nie zwlekajmy!

Wzór 20

Mój drogi, trzeba się w końcu spotkać. Wydaje mi się, że dzisiejszy wypad do kawiarni na kawę i ciastko jest genialnym pomysłem. Co Ty o tym sądzisz? Mam nadzieję, że nie wzgardzisz moim zaproszeniem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)