Zaproszenie na parapetówkę

Zaproszenie na parapetówkę

Gotowe teksty zaproszeń na przyjęcie z okazji przeprowadzki. Wybierz coś dla siebie.
/ 14.07.2009 15:25
Zaproszenie na parapetówkę

Wzór 1

W końcu się urządziliśmy! Zapraszamy na uroczyste otwarcie naszego nowego mieszkania! Impreza odbędzie się dnia…, o godzinie…, przy ulicy… Zapraszamy!

Wzór 2

Anna i Jan Nowakowie zapraszają Cię na przyjęcie z okazji wprowadzenia się do nowego domu. Przyjęcie planowane jest na…, o godzinie…, pod adresem…

Wzór 3

Przeprowadziliśmy się! Zapraszamy na skromną acz treściwą parapetówkę, dnia… o godzinie… przy ulicy…

Wzór 4

Zapraszamy bardzo serdecznie na parapetówkę. Przyjęcie odbędzie się… o godzinie… pod adresem…

Wzór 5

Dołącz do nas! Przywitaj razem z nami nasze pierwsze wspólne gniazdko! Zapraszamy..., o godzinie..., pod adresem…

Wzór 6

Ciesz się razem z nami naszym nowym domem! Impreza z okazji naszej przeprowadzki będzie miała miejsce dnia…, o godzinie..., pod adresem… Zapraszamy serdecznie!

Wzór 7

Nowy dom i nowe życie! Zaszczyć nas swoją obecnością i przywitaj je z nami. Parapetówka odbędzie się…, o godzinie…, przy ulicy…

Wzór 8

W imieniu własnym i świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego właśnie się przeprowadziłam/przeprowadziłem zapraszam na imprezę powitalną mojego nowego lokum. Zapraszam… o godzinie… pod adres…

Wzór 9

Wolnoć Tomku w swoim domku! Ciesz się razem z nami nowym miejscem do życia! Start imprezy o godzinie… przy ulicy…

Wzór 10

............................ pragną poinformować o przeprowadzce i zapraszają na uroczystość powitania nowego mieszkania, na której nie może Cię zabraknąć! Zabawę zaczynamy… o godzinie… przy ulicy…, a kończymy o świcie!!!

Wzór 11

Nadeszła wiekopomna chwila … oto wprowadziliśmy się do naszego własnego mieszkanka! Chcąc podzielić się swoją radością zapraszamy Cię na parapetówkę dnia ……… o godzinie ………….. pod adresem …………. Gwarantujemy nocleg na świeżo położonej podłodze lub na pompowanym materacu, który zabierzesz ze sobą. Emocje gwarantowane!

Wzór 12

Wreszcie ziściło się nasze marzenie – kupiliśmy mieszkanie! Zapraszamy na przywitanie naszego wspólnego gniazdka dnia …………. o godzinie……….. przy ulicy …………………. w………………… Odmowy nie przyjmujemy!

Wzór 13

Po długotrwałej budowie, wreszcie zakończyliśmy prace w naszym domku. Chcąc pochwalić się wynikami naszej pracy zapraszamy na parapetówkę dnia …………. o godzinie……….. przy ulicy …………………. w……………… Uwaga – impreza całonocna!

Wzór 14

Potrzebuję pomocy – rosłych, zdrowych i krzepkich panów – przeprowadzam się do nowego mieszkania! Wszystkich chętnych zapraszam na stare graty o godzinie ……………. dnia……………. Po całodniowej siłowni zapraszam wszystkich na rozpracowywanie płynnych zabawek już pod nowym adresem.

Wzór 15

Zakup nowego mieszkania to okazja, na której nie może zabraknąć naszych najlepszych przyjaciół! Zapraszamy Was kochani na parapetówkę dnia …………. o godzinie……….. przy ulicy …………………. w…………………

Wzór 16

Choć beton jeszcze na podłodze, okna przykurzone, pokój nieumeblowany to mimo to chcemy się już teraz podzielić z Wami naszą radością zakupu nowego mieszkania! Zapraszamy Was na parapetówkę dnia …………. o godzinie……….. przy ulicy …………………. w…………………

Wzór 17

Chcieliśmy zawiadomić, że właśnie przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu i w związku z tym organizujemy parapetówkę, na której nie może Was zabraknąć. Zapraszamy dnia …………. o godzinie……….. przy ulicy …………………. w…………………

Wzór 18

Szczęśliwi właściciele własnego M-4, po długiej batalii z bankami, deweloperem oraz ekipą fachowców w końcu wprowadzili się do swojego przytulnego gniazdka. Chcąc podzielić się swoim szczęściem zapraszają ………………………… na parapetówkę dnia …………. o godzinie……….. przy ulicy …………………. w………………

Wzór 19

Kochani moi zapraszam Was na pierwszą wizytę w moim nowym mieszkanku! Impreza startuje o godzinie ……………. pod adresem …………………..

Wzór 20

Dania …………. o godzinie ……………… przy ulicy ……………… w ……………….. odbędzie się uroczyste przecięcie wstęgi otwierające uroczystość zasiedlenia mojego nowego mieszkania. Zapraszam Was serdecznie!!!

Wzór 21

Moi drodzy! Z okazji tak niebanalnej, jaką jest moja przeprowadzka, chciałabym was zaprosić na parapetówkę! Impreza odbędzie się …………………………… (adres), od godziny …………………….

Wzór 22

Zapraszam serdecznie do mojego nowego mieszkania przy ul……………………….. Odbędzie się tam parapetówka! Nie posiadam jeszcze w pełni umeblowanego mieszkania, beton na podłodze leży, ale – znaczy to tylko tyle, że możemy się bawić bez ograniczeń! I do białego rana! Liczę, że wpadniesz!

Wzór 23

Wpadnij do mnie w ten weekend, ……………………………… (data) o godzinie ………. Odbędzie się tam parapetówka! Zamierzam bardzo hucznie spędzić pierwszą noc w swoim nowym mieszkaniu! Ufam, że nie wzgardzisz moim zaproszeniem i przybędziesz!

Wzór 24

Bardzo serdecznie zapraszam na parapetówkę! Odbędzie się ona dnia ……………………… o godzinie………………… w moim nowym mieszkaniu przy ulicy ………………………….. Wszyscy są mile widziani!

Wzór 25

Obecność obowiązkowa – świętujemy moją przeprowadzkę do nowego lokum przy ulicy ……………………………. Wszyscy mają być – impreza będzie zaprawdę huczna! Do zobaczenia o godzinie …………………!

Wzór 26

W ten weekend organizuje parapetówkę – będziemy świętować w moim nowym mieszkaniu przy ulicy ………………. Zapraszam bardzo serdecznie od godziny ……….Ufam, że przybędziecie w licznym gronie!

Wzór 27

Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się w ten weekend na parapetówce u mnie w mieszkaniu. Zapraszam bardzo serdecznie na godzinę ………….. do mieszkania przy ulicy ………………………… Do zobaczenia!

Wzór 28

Uwaga, uwaga! Dnia ………………….. przy ulicy …………………… od godziny ………… odbywać się będzie parapetówka! Sąsiedzi są uprzedzeni, napoje i jadło – zorganizowane, Ciebie także nie może zabraknąć! Dlatego – wpadaj i świętujmy razem!

Wzór 29

Drodzy i Kochani! Wpadajcie do mojego nowego mieszkania dnia ……………………… Odbywać się tam będzie parapetówka – czyli hucznie świętujemy pierwszą noc w moim mieszkaniu! Nie może Cię zabraknąć – do zobaczenia!

Wzór 30

Dnia ……….. o godzinie ……… otwieram bramy mojej nowej fortecy! Zaproszeni są tylko dobrzy znajomi – więc nie wzgardzaj zaproszeniem! Czekam na Ciebie, by razem uczcić moją przeprowadzkę. Widzimy się na miejscu! Gwarantuję – wrażenia będą niezapomniane!