POLECAMY

Zaproszenia bożonarodzeniowe

Gotowe teksty zaproszeń bożonarodzeniowych. Wybierz coś dla siebie.
Zaproszenia bożonarodzeniowe

Wzór 1

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym wszyscy powinni się odwiedzać. Z tej okazji organizujemy zjazd rodzinny. Zapraszam serdecznie na świąteczny obiad dnia 25 grudnia o godz. ... . Gorąco liczę na Waszą obecność.

Wzór 2

„Przybieżeli do Betlejem pasterze”, a ja w tę szczególną noc zapraszam Was do siebie na Wigilię i wspólne kolędowanie. Wieczerzę rozpoczniemy o godz. …. .

Wzór 3

Karp czeka z niecierpliwością. Barszcz i uszka również wyczekują Waszego przybycia. Dlatego kochani, aby tradycji stało się zadość i abyśmy rozpoczęli Wigilię wraz z pierwszą gwiazdką na niebie, zapraszam Was na godz. … .

Wzór 4

Kolędowania nadszedł czas. Nie wypada jednak śpiewać samemu, dlatego zapraszam 25 grudnia na wspólne kolędowanie. Pierniczki i makowce z utęsknieniem czekają, żeby rozpłynąć się w Waszych ustach.

Wzór 5

Boże Narodzenie to szczególny dzień, dlatego chcielibyśmy spędzić go właśnie z Wami. To jedyna taka okazja w roku, żeby się spotkać w takim gronie. Serdecznie zapraszam na świąteczną kawę i inne bożonarodzeniowe specjały. Czekam na Was!

Wzór 6

Boże Narodzenie to rodzinne święta. Ja uważam, że to również doskonały czas, aby odnowić znajomości ze szkolnych ławek. Zapraszam na małą czarną i pyszne, cynamonowe pierniczki w drugi dzień świąt. Będziemy wspominać przy kolędach stare, dobre czasy! Musisz koniecznie wpaść!

Wzór 7

………………………………. zapraszają na Wigilię! W tym roku rodzinna Wigilia odbędzie się u nas. Mamy nadzieje, że cała rodzina będzie w komplecie. Wieczerza planowana jest na godz. …. . Później będziemy kolędować i otwierać prezenty świąteczne. Obecność obowiązkowa!

Wzór 8

W dzień Bożego Narodzenia
Wszyscy sobie ślą życzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
W święta w domu dużo gości.
Ty zaniechaj tej tradycji
Smsa nie wysyłaj,
Weź rodzinkę,
Wsiądź w samochód,
Wrzuć jedynkę
I przybywaj!

By spełniły się życzenia,
W dzień Bożego Narodzenia!

Wzór 9

Święta tuż, tuż….z tej okazji chciałam zaprosić Cię na te święta do nas. Najwięcej przyjemności jest w przygotowaniach, dlatego mam nadzieję, że pojawisz się w Wigilię z samego rana. Liczę na Twoją pomoc!

Wzór 10

W te świąteczne dni grudniowe wszystkie drogi prowadzą do domu. Niech i Ciebie przyprowadzi, mama z tatą już czekają! Pierniczki gotowe, karp pływa już w wannie, a miejsce przy stole czeka... Ale bez Ciebie to wszystko nie jest nic warte. Więc przyjedź i nadaj tym świętom prawdziwy charakter.

Wzór 11

W tym roku chciałabym zaprosić Was bardzo serdecznie na święta! Mam nadzieję, że nie wzgardzicie moim zaproszeniem i wszyscy razem zasiądziemy przy wigilijnym stole już wkrótce!

Wzór 12

Kiedy na niebie pierwsza gwiazdka zaświeci rozpoczniemy wigilijną wieczerzę. Nie może Cię mój drogi zabraknąć w naszym gronie. Dlatego zapraszam Cię bardzo serdecznie i liczę na Twe przybycie.

Wzór 13

Święta już nadeszły, atmosfery wspaniałej czas, wszyscy się radują i spędzają wspólnie czas. Spędźmy i my go razem! Zapraszam Cię bardzo serdecznie na święta Bożego Narodzenia!

Wzór 14

Gdy na niebie pierwsza gwiazdka zamigoce musisz być w naszym gronie! Rozpoczniemy wtedy wigilijną wieczerzę i ufam, że będziesz razem z nami!

Wzór 15

Chciałabym Cię bardzo serdecznie zaprosić na święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że ten wspaniały, świąteczny czas spędzimy razem, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Do zobaczenia przy stole mój Drogi.

Wzór 16

Serdecznie zapraszam na święta Bożego Narodzenia do siebie. Przygotowane już niemalże wszystko – brak tylko wspaniałych osób, z którymi chciałabym spędzić ten świąteczny czas. Dlatego bardzo liczę na Twoje przybycie!

Wzór 17

Pragnę Cię bardzo uroczyście zaprosić na święta Bożego Narodzenia. Liczę, że wspaniale spędzimy ten świąteczny czas!

Wzór 18

Bożonarodzeniowe zaproszenie wystosować czas! Nie może Cię zabraknąć w naszym gronie podczas Wigilii, dlatego – zapraszam bardzo serdecznie, spędźmy ten czas wspólnie, w szczęściu i spokoju.

Wzór 19

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Cię do nas na wspólną kolację wigilijną. Mam nadzieję, że spotkamy się, by razem spędzić ten wspaniały, szczęśliwy i spokojny czas.

Wzór 20

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałbym serdecznie zaprosić Was na wspólną kolację wigilijną. Ufam, że nie wzgardzicie zaproszeniem i dane nam będzie spędzić wspólnie ten świąteczny czas, w spokoju, radości i szczęściu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/3 lata temu
:)
/5 lat temu
ania kocha wojtka
/5 lat temu
;lkj5kyjgilb u
POKAŻ KOMENTARZE (5)