Studniówka i karnawał 2012 czas start! fot. Fotolia

Temat miesiąca: Czas karnawału i studniówek!

Początek 2012 roku to zawsze czas na karnawałowe bale i imprezy oraz gorący okres studniówkowy. Mamy dla Was z tej okazji mnóstwo przydatnych porad ! Oto Twoje karnawałowo-studniówkowe ABC.
/ 03.01.2012 09:16
Studniówka i karnawał 2012 czas start! fot. Fotolia

Styl, fryzury i makijaż na karnawał 2012

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy kilkadziesiąt fryzur, którymi możecie się zainspirować stylizując swój look na sylwestrową noc, karnawałowe bale czy świąteczno-noworoczne imprezy. Mamy też gotowe zestawy ubraniowe z modnymi cekinami! Warto również przejrzeć najbardziej spektakularne sposoby uatrakcyjnienia swojego makijażu. Może w tym roku zdecydujecie się na pióra, sztuczne rzęsy lub papierowe wycinanki?

Karnawał 2012

Czy jesteś gotowa na karnawał? Z nami będziesz!

Dla tych kobiet, które potrzebują wywrzeć ogromne pierwsze wrażenie polecamy:

Studniówkowe ABC

Zanim wybierzecie się na studniówkę koniecznie przeczytajcie jak wybrać idealną sukienkę na taką okazję, jak dobrze się bawić podczas tej zabawy szkolnej oraz zdecydujcie się na odpowiedni makijaż - grzeczny i bezpieczny czy nietypowy i oryginalny?

Studniówka 2012

Studniówkowe szaleństwo czas zacząć!

Studniówkowo-karnawałowy niezbędnik Twojego partnera

Mamy także coś dla Naszych i Waszych mężczyzn! Wiązanie krawata to czasami bardzo karkołomna sprawa, nawet dla macho, i nie zaszkodzi sobie przypomnieć to i owo w tej kwestii. Dla tradycjonalistów i lwów salonowych mamy także instrukcję wiązania muszki krok po kroku.

Sylwestrowy niezbędnik męski 2011/2012

Jak związać krawat, jak zawiązać muszkę? Mamy dla Was instrukcję krok po kroku!

Bawcie się dobrze!