POLECAMY

Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka

Nie od dziś wiadomo, że dzieci są wybrednymi odbiorcami. Bez skrępowania wyrażają radość lub słowa miażdżącej krytyki. Przy organizacji urodzin naszej pociechy należy się dobrze zastanowić, jakie atrakcje chcemy jej zafundować. Tak by zabawa zakończyła się uśmiechem, a nie płaczem.
Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka

Najważniejszy jest pomysł

Wyprawianie urodzin w ciasnym mieszkaniu czy ogrodzie nie musi być regułą. Dobrą alternatywą może być wynajem lokalu. Dobry lokal zapewni nam nie tylko niezbędne w tym dniu papierowe czapeczki czy maski, ale także szereg zabaw np. kalambury, festiwal piosenki czy tory przeszkód.

Firmy organizujące przyjęcia niekiedy dają możliwość zorganizowania imprezy tematycznej. Dziecko może samo wybrać czy chce być tego dnia piratem, księciem z bajki czy superbohaterem. Dodatkowym elementem jest catering. Najczęściej składa się na niego słodkie „małe, co nieco”, napoje, a przede wszystkim to, czego na każdych urodzinach nie może zabraknąć – tort.

Zorganizowana, specjalnie dla naszego dziecka, zabawa to okazja do spełnienia niektórych marzeń. Pojawienie się klowna, mima czy akrobaty dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Większość maluchów uwielbia się przebierać. Malowanie buziek pozwoli im na moment stać się kimś innym, zostać bohaterem ulubionej kreskówki czy komiksu.

Odpowiednia firma nie tylko zorganizuje czas naszemu dziecku, ale również zapewni mu wyspecjalizowaną opiekę. Dzięki temu rodzic może świętować tak ważny dzień w życiu dziecka razem z nim, zamiast czuwać i martwić się o przebieg urodzin.

Przybliżone ceny przyjęć urodzinowych

Urodziny podstawowe Urodziny rozszerzone Urodziny LUX Szkoła przetrwania dla dzieci
300 zł (do 10 dzieci) + 20 zł za kolejne dziecko 450 zł (do 10 dzieci) + 25 zł za kolejne dziecko do uzgodnienia (zależy od ilości atrakcji) ok. 900 zł (15 dzieci) + 30 zł za kolejne dziecko

Większość organizatorów przygotowuje pamiątki dla wszystkich zaproszonych gości i dla dziecka, dla którego zorganizowano zabawę. Możliwe jest również zamówienie zaproszeń.

A może jednak w domu

Przygotowanie przyjęcia w domu może okazać się fantastyczną zabawą nie tylko dla dziecka, ale i rodziców. Samodzielne przygotowanie czapeczek czy zaproszeń, pozwoli rozwinąć zdolności manualne oraz wyobraźnię.

Gdy przygotujemy stroje dla dzieci warto ozdobić cały dom. Niezbędne będą serpentyny, balony oraz girlandy (gotowe szablony są dostępne w Internecie). Ciekawym pomysłem może być baner zawieszony nad drzwiami. Zachęca wszystkich gości do zabawy a także informuje ile lat kończy jubilat. Koszt wykonania dekoracji (plus trąbki, zimne ognie wyniesie maksymalnie 150 zł).

By pojawił się uśmiech

Jeśli chcemy jeszcze bardziej urozmaicić przyjęcie możemy wybrać jedną z niżej wymienionych atrakcji:

 • klown, mim, iluzjonista – ok. 300-400 zł
    
 • skręcanie baloników – ok. 30 zł
   
 • malowanie buziek – ok. 30 zł
   
 • cyrk – ok. 600 zł
   
 • kucyk –cena do uzgodnienia
   
 • fontanna czekoladowa – ok. 200 zł
   
 • profesjonalna sesja zdjęciowa – ok. 350 zł.
   

Gdy zdecydujemy już, co i kto pojawi się na urodzinach naszej pociechy, pamiętajmy by zachować umiar. Żeby zabawa nie zamieniła się w przesadzoną mozaikę, pozbawioną własnej fantazji i spontaniczności.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)