Prezent na Dzień Babci i Dziadka 2021 - zobacz, co podarować dziadkom

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, 22 stycznia - Dzień Dziadka. Co sprawi radość seniorom? Oto pomysły na najlepszy prezent na Dzień Babci i praktyczny prezent na Dzień Dziadka.
/ 08.01.2021 14:28

Już niedługo Dzień Babci i Dzień Dziadka 2021. W tych dniach odwiedzamy swoich bliskich, składamy im życzenia i wręczamy drobne prezenty. Nie wiesz co kupić dziadkom z okazji ich święta? W przypadku dzieci, zwykle sprawdzają się laurki lub ciasto na dzień babci, samodzielnie upieczone. 

Jeśli jednak chcesz wręczyć inny upominek, podpowiadamy co wybrać na prezent dla babci i dla dziadka. Każda z tych propozycji z pewnością ich ucieszy. By kupić prezent dla dziadka nie musisz wydawać fortuny, drobiazg dla babci też nie musi być kosztowny. Z pewnością zmieścisz się w założonym budżecie.

Personalizowane akcesoria tekstylne dla babci i dziadka

Jeśli chcesz podarować dziadkom prezent praktyczny, a jednocześnie nawiązujący do tematyki ich święta, możesz zdecydować się na coś, co zawsze przyda się w domu: kapcie, fartuch kuchenny, rękawiczki, poduszki lub ręczniki. Z łatwością znajdziesz także zestaw dla dwojga.

Porcelana na prezent dla babci i dziadka

Jeśli dziadkowie przywiązują dużą wagę do tego, w czym serwują kawę, herbatę lub ciasteczka, wybierz coś z porcelany. 

Książki na prezent na Dzień Dziadka 2021

Dziadkowie, zwłaszcza ci, którzy na emeryturze mają sporo wolnego czasu, chętnie oddają się czytaniu. Zastanów się, czy dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziadka nie będzie książka jego ulubionego autora lub ta opowiadająca o czasach jego młodości.

Dużym powodzeniem wśród tej grupy wiekowej, cieszą się zwykle książki o tematyce historycznej i technicznej.

Książki na prezent na Dzień Babci 2021

Wbrew pozorom, książka kucharska nie musi być najlepszym pomysłem na Dzień Babci, chyba że jesteś przekonana, że tak będzie. Zazwyczaj babcie mają swoje sprawdzone od lat przepisy i pozostają im wierne. Być może warto więc sprezentować babci skoroszyt, w którym będzie mogła je zapisać?

Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Babci może być też wydanie książki z jej autorskimi przepisami. Taką fotoksiążkę możesz zamówić np. na Empikfoto.pl

Kosmetyki dla babci i dla dziadka

Dziadkowie zapewne ucieszą się także z flakonu nowych perfum czy zestawu kosmetyków do pielęgnacji. Kosmetyki to uniwersalny pomysł na prezent, także dla babci i dla dziadka.

Na kolejnych slajdach znajdziesz nasze propozycje drobnych upominków dla babci i dziadka.

Zobacz także:
7 pomysłów na dziecięcy prezent dla babci i dziadka
Laurki dla babci i dziadka - szablony do pobrania