POLECAMY

Lampka wina

Dowiedziałem się, że dostałem ważne wyróżnienie branżowe, w związku  z tym chciałbym przygotować mały poczęstunek dla moich współpracowników. Nie chcę robić dużej fety, ale skromne spotkanie w godzinach pracy około 12.00 -13.00. Jak powinno wyglądać takie spotkanie?
Lampka wina

Jeśli w Pana firmie szefostwo udzieli pozwolenia na symboliczną lampkę wina, najlepszym rozwiązaniem byłoby krótkie spotkanie na stojąco, które trwa nie dłużej niż godzinę. Urządza się je najczęściej właśnie z okazji przyznania nagrody czy wyróżnienia. Goście przychodzą i wychodzą w trakcie wcześniej określonej na zaproszeniu godziny. Pana rola sprowadzi się praktycznie do witania, przyjmowania gratulacji i żegnania swoich gości.

Co do menu, to główną rolę powinny odegrać tu napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Najlepiej zaserwować w tym przypadku wino musujące lub inny rodzaj wina. Jeśli natomiast nagroda jest szczególnym dla Pana osiągnięciem, warto pomyśleć o podaniu szampana. Co do jedzenia, podawane mogą być w tym przypadku tylko skromne przekąski typu: koreczki, małe kanapeczki, czekoladki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)