Książka na Dzień Ojca. 15 pomysłów na trafiony prezent dla taty

Książka na Dzień Ojca to pomysł na trafiony prezent. Zerknij na nasze propozycje, wśród których z pewnością znajdzie się coś dla każdego taty - zarówno fana thrillerów, jak i literatury obyczajowej, a także fana kulinariów. Warto sięgnąć po coś z nowości wydawniczych, aby mieć pewność że tata nie ma jeszcze takiej książki w swojej biblioteczce.
Weronika Kwaśniak / 10.06.2022 05:47

Do znudzenia powtarzamy w ramach naszego cyklu książkowego, że książka to prezent idealny na każdą okazję. Tak samo jest w przypadku Dnia Ojca - twój tata z pewnością doceni dobrą lekturę lub piękny album. Do książki dołącz wzruszający cytat na Dzień Ojca lub rymowany wierszyk na Dzień Ojca. No i... nie zapomnij podarować tacie trochę wspólnego czasu.

Thrillery na Dzień Ojca

Nie chcemy posługiwać się stereotypami, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że wielu panów uwielbia thrillery. W tej kategorii na uwagę zasługuje thrillerowy debiut Marcina Mellera, czyli powieść pt. „Czerwona ziemia”. Strzałem w dziesiątkę będą z pewnością książki Remigiusza Mroza, upewnij się jednak, że tata nie ma żadnej w swojej kolekcji, jeśli jest fanem gatunku. Kolejnym uznanym autorem jest Alek Rogoziński. A może coś z totalnej klasyki? Jeśli chcesz po nią sięgnąć, wybierz dla taty powieść Agathy Christie.

Pamiątkowy album na Dzień Ojca

Jeśli książka oprócz miłych chwil rozrywki, ma też stać się pamiątką na długie lata i piękną ozdobą biblioteczki, wybierz wyjątkowy album. Jeśli twój tata lubi gotować, idealna książka na Dzień Ojca to ciekawa książka kucharska. Możesz też wybrać pozycję zgodną z innymi zainteresowaniami - album dla fana motoryzacji, atlas grzybów dla grzybiarza, a nawet książkę o wędkowaniu. 

Czy są wśród nas córki zagorzałych fanów Gwiezdnych Wojen? A może twój tata uwielbia filmy o Jamesie Bondzie? Największe dzieła popkultury to też świetny pomysł na książkowy prezent z okazji Dnia Ojca.

Czytaj także:
Życzenia na Dzień Ojca od córki
Jak wygląda Dzień Ojca w USA?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA