Prezent na roczek - dla chłopaka i dla dziewczynki

Zaproszono Cię na pierwsze urodziny maluszka? Nie masz żadnego pomysłu na prezent, który byłby odpowiedni na taką okazję? Sprawdź nasze propozycje!
/ 14.04.2011 12:30

Pierwszy rok życia to bardzo ważny okres dla każdego człowieka. To właśnie wtedy najszybciej rozwija się nasze ciało. Uczymy się stawiać pierwsze kroki i mówić pierwsze słowa. Nic więc dziwnego, że tak hucznie obchodzimy pierwsze urodziny swojego dziecka!

Co kupić maluchowi na pierwsze urodziny?

Prezent na pierwszy roczek musi być dopasowany do wieku. 12 miesięczne dziecko potrafi już chodzić, więc dobrym pomysłem będzie jeździk. Z tego prezentu będzie korzystał nawet i kilka lat!

Kolejna dobra opcja? Kolorowy namiot! Maluchy uwielbiają bawić się odizolowane od świata zewnętrznego. Dziewczynki z namiotu stworzą swój idealny domek dla lalek, chłopcy - bazę wojskową.

Dzieciakom nigdy nie znudzą się także klocki. Dla rocznych maluchów dobre będą te większe, z których powoli zaczną układać swoje pierwsze budowle.

Nie chcesz wydawać zbyt dużo? Postaw na kolorową zabawkę, która wydaje dźwięki, dzięki czemu dziecko zajmie się samodzielną zabawą. Dziewczynka ucieszy się też z miękkiej lalki - na pewno chętnie będzie zabierać ją na swoje pierwsze spacery. A co dla chłopca? Samochody w każdym kolorze i rozmiarze!

Chcesz poznać więcej naszych pomysłów na prezent dla rocznego dziecka? Sprawdź kolejne strony galerii!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/26.08.2013 13:41
Jak dla mnie konik na biegunach, to idealne rozwiązanie! Wiadomo nie od dzis, ze kazdy uwielbia sie pobujac ;) I to prawda, podarki dla gosci super - bo czemu niby tylko oni maja dawac prezenty? :)
/23.08.2013 12:22
Dla mnie najlepsze są edukacyjne - koordynacyjno ruchowe. Jakieś pudła z dziurami w które wrzuca się klocki, bardzo dużo uczą. Świetny pomysł z torebkami dla gości!!