Jaki prezent na Dzień Dziecka sprawi największą radość? [GALERIA]

Dzień Dziecka już za pasem, a Ty nadal nie masz prezentu? Nie chcesz po raz kolejny kupować Barbie, płaczącej lalki, klocków Lego ani gry komputerowej? Musisz koniecznie skorzystać z naszych propozycji!
/ 30.05.2011 12:57

Dzień Dziecka to data, na którą czekają wszystkie dzieci - nie tylko te bardzo małe. Dzieckiem swoich rodziców jest i będzie się zawsze, podobnie - jak z radością i ekscytacją oczekuje się prezentów. Im młodsze dziecko, tym większą uwagę przywiązuje do prezentów. Tym samym narzuca to rodzicom i innym obdarowującym pewną misję. Prezent musi być strzałem w dziesiątkę! 

Zaskocz malucha i wręcz mu coś, czego nie ma co drugie dziecko! Zebrałyśmy 19 propozycji najlepszych naszym zdaniem prezentów, z których ucieszy się każdy żądny nowości maluch! 

Niech tegoroczny Dzień Dziecka okaże się inny niż wszystkie dotąd! Pamiętaj, że dla malucha najważniejsza jest obecność rodziny, pamięć o nim i poświęcenie mu tego dnia więcej uwagi niż zwykle. Niech poczuje się ważne, docenione i garściami czerpie dzień!

Zobacz także:
5 pomysłów na idealny Dzień Dziecka!
6 pomysłów na dobrą zabawę w Dzień Dziecka!
Wartościowy prezent na Dzień Dziecka - niech będzie inny niż wszystkie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (56)
/21.05.2020 14:19
A ja dodałbym jeszcze 5 ciekawych pomysłów na prezent z okazji Dnia dziecka https://1001drobiazgow.com/5-topowych-produktow-z-okazji-dnia-dziecka-2020/
/31.03.2019 21:46
@star, oooj nie dyskryminuj!:D taki konkurs zachęca,ale same konto i bank jest i bez Lego spoko @miśka, to akurat,żeby na 1czerwca mieć coś w zanadrzu
/31.03.2019 15:05
@miśka dlatego trzeba się śpieszyć :p @era nie zdziwiłabym się, jakby jakaś młoda babcia założyła konto, żeby mieć klocki dla wnusia;)
POKAŻ KOMENTARZE (53)