POLECAMY

Wybierasz się na rodzinne wakacje? O tym nie możesz zapomnieć!

Zobacz, co powinnaś spakować!

Rodzinne wakacje to nie tylko przyjemny i leniwie spędzony czas, ale i sprawdzian organizacji nie jednego rodzica. Jeśli chcesz, aby wasz wyjazd był udany, pomyśl wcześniej, co powinno znaleźć się w waszej walizce. Zastosuj się do naszych 3 rad!

1. Lista

Najlepszym sposobem na niepominięcie czego naprawdę istotnego jest stworzenie papierowej albo elektronicznej listy rzeczy. Kiedy będziesz pakować siebie i rodzinę, odhaczaj to, co włożyłaś do walizki. Ryzyko, że o czymś zapomnicie, jest minimalne.

2. Nie pakuj całego domu

Spakuj tylko najważniejsze rzeczy. Nie musisz zabierać wszystkich part butów, 5 torebek, kosza z zabawkami dziecka i tony słodyczy. Zabierzcie to, co faktycznie może się przydać. Bez wątpienia będzie to ukochany miś twojej pociechy, bez której maluch może nie zasnąć, czy balsamy do opalania. Swobodnie możecie zrezygnować z zabierania lodówki z jedzeniem, bo produkty kupicie na miejscu. Na drogę weźcie kanapki, owoce i coś do picia.

3. Nie zapomnij o ...

Wielkie oczy na lotnisku i brak paszportu to nie tylko sytuacje rodem z filmu. Pamiętaj więc o dokumentach, kosmetykach do opalania, koszu na piknik czy dobrej książce.

Zobacz listę rzeczy, które na pewno przydadzą się całej rodzinie na wakacyjnym wyjeździe.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz: 

Sprawdź, co twoje dziecko robi w sieci! 
7 najbardziej absurdalnych przesądów na temat ciąży
Jak wykonać rodzinną sesję zdjęciową? 
Najpiękniejsze zdjęcia kobiet z brzuszkiem 
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)