Szpilki dla... niemowląt! Szczyt głupoty, a może nowa moda?

Założyłabyś swojej córeczce takie szpilki?
Szpilki dla... niemowląt! Szczyt głupoty, a może nowa moda? fot. Screen Instagram peeweepumps

Do sprzedaży trafiły specjalne szpilki dla "małych księżniczek" przeznaczone dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Firma Pee Wee Pumps wprowadziła je już do regularnej sprzedaży i jak się okazuje, ten lekko absurdalny pomysł od razu znalazł ogromne zainteresowanie. 

Jak twierdzi założycielka firmy - Michaele Holbrok, szpilki zostały stworzone dla mam, które chcą by ich córeczki wyglądały stylowo i pięknie. Tylko, czy to nie przesada?

Redaktorki Polki.pl: Uparcie i skrycie, och szpilki, kocham je nad życie

Szpilki dla niemowląt! Serio?

Gdy zobaczyłam fotografię kilkumiesięcznych dziewczynek w szpilkach, w pierwszym momencie pomyślałam: "Jakie słodkie". Sama kocham szpilki. Cóż, noszę je codziennie, więc idea wydała mi się zabawna. Tylko po co szpilki sześciomiesięcznemu dziecku? Przecież niemowlaki nie chodzą, nie mówiąc o poruszaniu się w... szpilkach! 

Komercja jest wszędzie 

Tu chyba wcale nie chodzi o dziecko, tylko o realizację marzeń matek, które kochają przebierać swoje maleństwa. Ich córeczki noszą różowe sukienki, śpioszki z napisem "I love my mum", czy inne ozdoby. W sieci ciągle huczy od tematów matek, które malują swoje małe dzieci, żeby wyglądały ładnie... na zdjęciach! Teraz czas na kolejny krok. Niemowlak odstrojony z kreację rodem z Kopciuszka i do tego szpilki na 3 cm. Co z tego, że nie będzie w tym chodził albo że buty mogą mu przeszkadzać. Liczy się przecież efekt końcowy, piękne zdjęcie na Insta i milion lajków.

Zobacz najmodniejsze szpilki sezonu 

Zobacz zdjęcia niemowlaków w szpilkach. Ładnie? 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Co to za sklep psoty.com? zerknę sobie w wolnej chwili, też szukałam dla córy takiej opaski.
/rok temu
to jest chore
/rok temu
mi to się nie podoba, jakoś nie widzę, żebym ubrała takie buty córce....stylizacje są bardzo fajne. ja bardzo lubię takie opaski, akurat dla starszej córki kupiłam takie na psoty.com ale dla młodszej też może znajdę. tak jak pisałam, jeśli chodzi o buty to zdecydowanie nie moja bajka.