Szpilki dla niemowląt

niemowlęta w szpilkach fot. Screen Instagram peeweepumps
Założyłabyś swojej córeczce takie szpilki?
niemowlęta w szpilkach fot. Screen Instagram peeweepumps

Do sprzedaży trafiły specjalne szpilki dla "małych księżniczek" przeznaczone dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Firma Pee Wee Pumps wprowadziła je już do regularnej sprzedaży i jak się okazuje, ten lekko absurdalny pomysł od razu znalazł ogromne zainteresowanie. 

Jak twierdzi założycielka firmy - Michaele Holbrok, szpilki zostały stworzone dla mam, które chcą by ich córeczki wyglądały stylowo i pięknie. Tylko, czy to nie przesada?

Redaktorki Polki.pl: Uparcie i skrycie, och szpilki, kocham je nad życie

Szpilki dla niemowląt! Serio?

Gdy zobaczyłam fotografię kilkumiesięcznych dziewczynek w szpilkach, w pierwszym momencie pomyślałam: "Jakie słodkie". Sama kocham szpilki. Cóż, noszę je codziennie, więc idea wydała mi się zabawna. Tylko po co szpilki sześciomiesięcznemu dziecku? Przecież niemowlaki nie chodzą, nie mówiąc o poruszaniu się w... szpilkach! 

Komercja jest wszędzie 

Tu chyba wcale nie chodzi o dziecko, tylko o realizację marzeń matek, które kochają przebierać swoje maleństwa. Ich córeczki noszą różowe sukienki, śpioszki z napisem "I love my mum", czy inne ozdoby. W sieci ciągle huczy od tematów matek, które malują swoje małe dzieci, żeby wyglądały ładnie... na zdjęciach! Teraz czas na kolejny krok. Niemowlak odstrojony z kreację rodem z Kopciuszka i do tego szpilki na 3 cm. Co z tego, że nie będzie w tym chodził albo że buty mogą mu przeszkadzać. Liczy się przecież efekt końcowy, piękne zdjęcie na Insta i milion lajków.

Zobacz najmodniejsze szpilki sezonu 

Zobacz zdjęcia niemowlaków w szpilkach. Ładnie? 

Redakcja poleca

REKLAMA