POLECAMY

Nowość! Urocze smoczki w kształcie misiów

Stworzone z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych.
Nowość! Urocze smoczki w kształcie misiów fot. Materiały prasowe Philips Avent

Philips Avent wprowadza rewolucyjny smoczek Soothie. To jednoczęściowy smoczek - 100% medycznego silikonu w kształcie misia Smoczek Soothie jest stworzony z myślą o naturalnym wsparciu rozwijających się zębów i dziąseł niemowląt. Specjalna budowa smoczka i unikalne wykonanie jest delikatne dla wrażliwej skóry niemowlęcia. Smoczek jest produkowany w USA i jest polecany przez Amerykańskie Towarzystwo Pediatryczne.  Soothie gwarantuje całkowite bezpieczeństwo - 0% BPA, w 100% bez lateksu i bez bisfenolu BPA.

Smoczki Soothie Philips Avent stworzone w trosce o bezpieczeństwo niemowlaków

Od momentu narodzin, dzieci wykazują naturalny odruch ssania. Nic więc dziwnego, że od lat rodzice chętnie stosują smoczki dające ukojenie ich nowo narodzonemu maleństwu. Wielu rodziców ma jednak obawy, że smoczki mogą zaburzać naturalny rozwój zębów i dziąseł. Dlatego właśnie Philips Avent zaprojektował bezpieczny i delikatny smoczek z myślą o tych najmniejszych.
Smoczki ortodontyczne Soothie SCF194/01 i 194/02 nie tylko uspakajają, ale również wspierają naturalny rozwój zębów i dziąseł dziecka. Elastyczna tarcza smoczka nie podrażnia skóry twarzy i jest przystosowana dla niemowląt do 3 miesięcy. Wykonane z silikonu o jakości medycznej smoczki nie mają smaku ani zapachu, przez co dziecko chętnie je zaakceptuje. Dzięki solidnemu silikonowi smoczki są trwałe i co ważne, nie zawierają bisfenolu A, ftalanów i lateksu. Smoczki łatwo utrzymać w czystości, gdyż można je sterylizować w sterylizatorze.

Dzięki sympatycznemu misiowi z pewnością smoczek będzie się uroczo prezentował w buźce twojego maluszka. Smoczki Soothie są dostępne w czterech delikatnych wersjach kolorystycznych:
  • niebieskiej,
  • zielonej,
  • różowej,
  • fioletowej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)