Wybór redakcji Polki.pl: najlepsze prezenty na chrzest dla malucha

Zastanawiasz się, co można kupić maluchowi? To nic trudnego! Pamiętaj tylko, że prezent na chrzest powinien być pamiątka na całe życie.
Agata Bernaciak / 21.06.2015 07:21

Prezentowe inspiracje na chrzest dziecka

Zakup prezentu z okazji chrztu dla dziecka jest problemem nie tylko dla dziadków i rodziców chrzestnych, ale i pozostałej części rodziny. Ale spokojnie! Istnieje kilkanaście propozycji, które sprawdzą się podczas takiej uroczystości. Mogą to być sentymentalne smoczki, puzderka na pierwszy ząbek lub po prostu piękne albumu na rodzinne fotografie. Dzięki nim maluch będzie miał pamiątkę z dzieciństwa na całe życie!

Poza prezentem pamiętaj również, aby ofiarować maluszkowi kartę z wyjątkowymi życzeniami na chrzciny. Dzięki temu w przyszłości z pewnością będzie mógł odwołać się do daty tego pierwszego sakramentu i ciepło wspomni wujka czy ciocię, którzy pamiętali o najszczerszych życzeniach.

Oto najlepsze prezenty na chrzest wg Redakcji Polki.pl!

Dowiedz się więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (34)
/01.03.2019 17:11
Kama 1213 wielkie dzieki za polecenie Pluszowej Pracowni z FB. Też złożyłam u nich zamowienie na komplet na chrzciny - metryczka plus modlitwa i jestem mega zadowolona! Pani Magda, ktora prowadzi ta firmę doradziła mi fantastycznie i wykonała kawał dobrej roboty! Tak jak radziłaś zamówiłam z opakowaniem, ja wybrałam DEKO i kurcze oni nawet malutka koperte na pieniazki naklejają! Super naprawdę polecam! Zreszta widac ile maja pozytywnych recenzji na FB! Dzieki Kama 1213 jeszcze raz!
/09.05.2018 14:18
Moim zdaniem poza takimi rzeczami związanymi stricte z wydarzeniem warto też dac dziecko jakąś edukacyjną zabawkę, coś takiego. W bibabu teraz można dostać świetne rzeczy dla dzieci, od zabawek przez posciel po talerzyki i całą wyprawkę :D Dziecko powinno dostać coś na pamiątkę chrztu ale też cos przyjemnego dla niego samego
/02.07.2017 18:33
Prezent na chrzciny ma coś znaczyć. Nie jak tu piszą niektórzy że dają pościel czy jakiś album. Moim zdaniem chrzciny są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu małego dziecka a pościel to wręcz obraza tego wydarzenia. Co nie którzy chyba o tym zapominają.
POKAŻ KOMENTARZE (31)