Fidget Spinner - zabawka podbija rynek - gdzie kupić

Fidget Spinner fot. Fotolia
Została stworzona dla dzieci z ADHD, ale polubili ją nawet dorośli!
Edyta Liebert / 28.06.2019 13:31
Fidget Spinner fot. Fotolia

Jeśli nie chcesz, by twoje (nastoletnie) dziecko było w tyle, powinnaś pokazać mu ten gadżet! Nie zwlekaj z jego kupnem: to nieduży wydatek, a pożyteczny i "niemultimedialny", co jest teraz rzadkością. W czym tkwi fenomen Fidget Spinnera?

Matka biła i kopała własne dziecko. Nie wiedziała, że w restauracji jest kamera, która wszystko nagrywa

Jak działa Fidget Spinner?

Wygląda zagadkowo i niepozornie. Jak działa Fidget Spinner? Ten prosty wynalazek składa się z łożysk, które sprawiają, że gadżet kręci się długi i swobodnie wokół własnej osi. Ot, cała filozofia. Ale wciąga! Z czego jest wykonany Fidget Spinner? Fidget Spinnet może być wykonany z plastiku, drewna lub metalu - i takie też znajdziemy w ofercie nawet polskich wystawców na aukcjach czy sklepach on-line. Fidget Spinner to wydatek kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych w zależności od tego, na jaką opcję się zdecydujemy. Mieści się w dłoni - jego wielkość to ok. 6,5-9 cm.
 
 

#fidgetspinner #pretty @machelton11

Post udostępniony przez Holly Helton (@darling_hollyliz)

Fidget Spinner - dlaczego nastolatki oszalały na jego punkcie?

Początkowo gadżet został stworzony z myślą o młodzieży, mającej trudności z koncentracją, nadpobudliwej. Sztuczki z użyciem Fidget Spinnera robią wrażenie na dzieciach i nastolatkach - przy użyciu tego gadżetu można zaprezentować umiejętności, którymi chcą chwalić się rówieśnicy. Jak utrzymać pracujące łożyska? Podrzucić, przerzucić, obracać? Możliwości i opcji jest naprawdę dużo, dlatego Fidget Spinner wygrywa rywalizację o najlepszy zabawkowy gadżet na prezent na Dzień Dziecka.