Matka maltretuje dziecko w restauracji – film

dziecko fot. Fotolia, kolaż Polki.pl
Mamy mocne nerwy, ale musimy przyznać, że to video trudno było nam obejrzeć do końca.
Marta Słupska / 24.05.2017 15:24
dziecko fot. Fotolia, kolaż Polki.pl

Matka na filmie zawzięcie szarpie i kopie własne dziecko. W pewnym momencie zaczyna je nawet kopać. Powód? Dziecku wypadł z rączki hamburger.

Matka bije dziecko w miejscu publicznym

Rozumiemy, że dzieci bywają nieznośne, że czasem rodzicom puszczają nerwy i że wychowanie dziecka to trudna sztuka. Jednak to, co zrobiła ta matka, trudno nawet skomentować. Jej zachowanie jest tym bardziej bezczelne, że nie wstydzi się maltretować – tak, to najlepsze słowo! – własną pociechę w miejscu publicznym.

Na filmie, który zarejestrowała przemysłowa kamera w jednym z barów, widać, jak kobieta najpierw zrzuca dziecko z krzesełka, a następnie z całej siły wymierza mu policzek w twarz. Płaczący malec płacze, stojąc w miejscu, a zniecierpliwiona matka wymierza mu ciosy w nogi i brzuch. Następnie podcina go tak, że dziecko upada do przodu. Leżącego na ziemi malucha wielokrotnie kopie, a na końcu podnosi, szarpiąc za rękę. Na tym film się kończy.

Co, poza zachowaniem matki, dziwi i oburza, to reakcja pracownika restauracji, który stoi za ladą, a w zasadzie… zupełny brak reakcji. W świetle tych wydarzeń warto wspomnieć o historii, którą opisywałyśmy w tym tygodniu – link do niej znajdziecie pod tym artykułem. Miejmy nadzieję, że matka uwieczniona na tym filmie zostanie surowo ukarana i że do odpowiedzialności zostanie także pociągnięty milczący obserwator całego zajścia – pracownik kryjący się za ladą.

Historia polskiej blogerki: „Podziękowałam sąsiadowi, że usłyszał, jak katuję mojego syna”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA