Zabawki dla dzieci na jesienne wieczory - propozycje

Wraz z końcem lata i nadejściem jesieni dziecko coraz więcej czasu spędza w domu. Na długie jesienne wieczory prezentujemy zabawki, które zapewnią bezpieczną zabawę twojemu dziecku już od pierwszego roku życia. Dzięki zabawkom jesienne wieczory nie będą nudne.
/ 22.08.2013 10:27

Zabawki dla dzieci na jesienne wieczory

Trasa z mostem 4,5 m z kolekcji Friends on the Move/ fot. materiały prasowe OmniPro

Dziecięce zainteresowanie z pewnością wzbudzi trasa z mostem 4,5 m z kolekcji Friends on the Move.  Elementy zabawki zostały dopasowanej do rączek małych budowniczych, dzięki czemu najmłodsi mogą swobodnie tworzyć rozmaite połączenia trasy. Co więcej, przymocowania umożliwiają przenoszenie złożonej konstrukcji bez potrzeby demontażu. Dodatkową zaletą zabawki są stonowane barwy.  Do zestawu zostały dołączone dwa pojazdy oraz naklejki. Produkt można łączyć z pozostałymi zestawami z serii Friends on the Move.

Friends on the Move - trasa z mostem 4,5 m – ok. 50 zł

Polecamy: Zabawy idealne na jesień

Autko z serii Friends on the Move/ fot. materiały prasowe OmniPro

Prawdopodobnie żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok autka z serii Friends on the Move. Zabawka przyciąga pastelową kolorystyką oraz atrakcyjnym kształtem. Jej zaletą jest lekkość konstrukcji i łatwość sterowania. Gwarancją bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników zabawki jest zastosowanie do jej produkcji najwyższej jakości tworzywa sztucznego oraz solidne wykonanie. Autko nadaje się do rajdów po dywanie, lub po trawie w ogrodzie. W serii dostępny jest również traktorek.

Friends on the Move – Autko – ok. 16 zł

Polecamy: Aktywność na jesienną słotę – rodzinne ćwiczenia na jesień

Wywrotka z przyczepą/ fot. materiały prasowe OmniPro

Kolejną nowością jest wywrotka z przyczepą z serii Gigant. Na zestaw składają się dwa ponad półmetrowe pojazdy, które wyróżnia ogromna wytrzymałość: przyczepa może udźwignąć do 60 kg, a wywrotka aż do 150 kg. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko przewozić rozmaite przedmioty, ale także samodzielnie jeździć, odpychając się nogami lub będąc „holowanymi” przez rodzica. Wywrotka została wyposażona w poręczny uchwyt, który pozwala dziecku na przytrzymywanie się w czasie jazdy.   

Gigant Truck - Wywrotka z Przyczepą – ok. 132 zł

Wszystkie produkty Wader-Woźniak powstają z najwyższej jakości surowców, a przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami Unii Europejskiej.

Informacje o produktach są dostępne na stronie producenta: www.wadertoys.pl

Źródło: materiały prasowe OmniPro/ (dr)

Zobacz także: Jakie cechy musi posiadać bezpieczna zabawka?

Redakcja poleca

REKLAMA