POLECAMY

Scooby-Doo! Pogromcy wampirów na DVD

Scooby-Doo powraca w nowym filmie pełnometrażowym pełnym wampirów i strachów
Scooby-Doo! Pogromcy wampirów na DVD  fot. serwis prasowy
Zupełnie nowy, pełnometrażowy film serii Scooby-Doo! W roli głównej: Wampiry, strachy i… śpiewający Scooby! Kiedy Daphne ma być gwiazdą filmu o wampirach okazuje się, że nie są one tylko fantazją! Czy dzielni pogromcy zagadek dadzą radę wampirzej szajce? Sprawdź! – „Scooby-Doo! Pogromcy wampirów” tylko na DVD, już od 23 marca!

Po rozwiązaniu kolejnej zagadki Tajemnicza Spółka jest całkiem wyczerpana. Brak sił i chęci na podejmowanie kolejnych zleceń może oznaczać tylko jedno: najwyższy czas na wakacje! Ostatkiem sił Brygada pakuje walizki i wskakuje do samochodu. Czy tym  razem wakacyjny wyjazd przebiegnie  bez
komplikacji?

Pojechać do Luizjany, wziąć udział w festiwalu wampirzej piosenki… takie wakacje mogła zaplanować tylko Velma! I tylko Velma mogła wierzyć, że w takim miejscu uda się odpocząć od rozwiązywania zagadek!  Daphne nie zdąży rozpakować wszystkich swoich walizek, a Scooby  spróbować lokalnych chrupek – już trzeba będzie zabierać się do pracy! Gdy Valdronya, wampir  sprzed wieków, opuści swoją trumnę w muzeum i zakłóci jedno z nocnych przedstawień Tajemnicza  Spółka otrzyma nowe zlecenie!

Podczas gdy Velma i Fred usiłują sporządzić listę podejrzanych i określić ich motywy, Kudłaty i Scooby-Doo próbują oszacować, jakie jest ryzyko ataku ze strony wampira. Duże? A co z ryzykiem ugryzienia…? Tymczasem Daphne ma inne zmartwienia: wbrew swojej woli została wybrana na pannę młodą! Czy ktoś wie, jak uwolnić się od porywaczy i uniknąć ślubu?

Co jeśli Daphne zostanie wampirze żoną i demoniczny Valdronya odzyska swą moc?
Czy Tajemnicza Spółka rozwiąże zagadkę na czas?

“Scooby-Doo: Pogromcy wampirów” to 79-minut animowanego materiału filmowego w polskiej wersji językowej oraz dodatki specjalne SCOOBY-DOO! WAMPIRZA NUTA czyli karaoke ze Scooby-Doo (w wersji angielskiej z myślą o dzieciach uczących się języka).


WYDANIE DVD
Wydanie DVD filmu „Scooby-Doo! Pogromcy wampirów” na sklepowych półkach pojawi się już 23 marca 2012 r. Na płycie obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
Na wampirzą nutę - Śpiewaj i ucz się angielskiego ze Scooby-Doo!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)