Scooby-Doo i Brygada Detektywów fot. Galapagos Films

"Scooby - Doo i Brygada Detektywów cz.2" na DVD

Nowa seria Scooby-Doo to coś w sam raz dla tych, którzy uwielbiają tajemnice, tak jak Scooby-Doo i Kudłaty uwielbiają pizzę! Kolejne strasznieeee komiczne zagadki czekają na Brygadę Detektywów!
/ 18.05.2011 16:25
Scooby-Doo i Brygada Detektywów fot. Galapagos Films
Na imię im zagadka - ta Brygada to nie lada gratka! Scooby-Doo, Kudłaty, Freddy, Daphne i Velma rozwiązują kolejne zagadki w Kryształowym Zdroju, najbardziej nawiedzonym miejscu na ziemi! Dzieci potrafią czasem być małymi potworami, ale „Que Horrifico” jest nim naprawdę! I zamienia miejscowe dzieciaki w przerażające potwory! Nowa dziewczyna w szkole zakochuje się we Freddym, który nie ma cienia szansy, póki nie odkryje prawdziwej natury nastolatki. Występ dziewczyn z zespołu może okazać  się ich ostatnim, kiedy groźny Fantom przerywa koncert! Jakby tego było mało, niezapowiedziany gość pojawia się na obchodach Królewskiego rycerskiego jarmarku: przerażający gnom, który paraliżuje każdego, kto ma na sobie przebranie pirata!
Dołącz do nas – i zacznij tę przerażającą zabawę!

Zagadki kryształowego zdroju
Tajemnicza Spółka – Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby – powracają do rodzinnego Kryształowego Zdroju, najbardziej nawiedzonego miejsca na ziemi! Ale w przeciwieństwie do turystów Spółka od dawna nie wierzy w zjawiska paranormalne! Czy coś może zmienić zdanie Freda, Daphne, Velmy i Kudłatego?

"Scooby-Doo i Brygada Detektywów" to część całkiem nowego serialu z serii o psie detektywie. Produkcja rozpoczęła się w 2010 roku i dotychczas wyprodukowano 14 epizodów (sezon pierwszy). Projekt jest realizowany w studiach Warner Bros. Animation w opraciu o pasmo sobotnich kreskówek od Hanna Barbera.


W oryginalnej wersji językowej bohaterów ponownie dubbingują najlepsi z najlepszych – Frank Welker (jako Scooby i Fred), Grey DeLisle (Daphne), a także Mathew Lillard i Vivica A. Fox oraz Patrick Warburton. W wersji polskiej głosów użyczyli m.in.: Beata Jankowska-Tzimas, Ryszard Olesiński,   Jacek Bończyk, Anna Apostolakis oraz Cezary Kwieciński.

Zobacz fragment filmu:"Scooby - Doo i Brygada Detektywów cz.2", Dystrybucja DVD: Galapagos Films
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)