POLECAMY

"Scooby Doo i Brygada Detektywów" cz.1 na DVD

Nowa seria Scooby-Doo to coś w sam raz dla tych, którzy uwielbiają tajemnice, tak jak Scooby-Doo i Kudłaty uwielbiają pizzę! Przyłącz się do Brygady w Kryształowym Zdroju aby rozwiązać serię przyprawiających o dreszcze tajemnic…!
"Scooby Doo i Brygada Detektywów" cz.1 na DVD fot. Galapagos Films
Potwory i duchy jako atrakcja turystyczna? Czemu nie! W Kryształowym Zdroju, najbardziej nawiedzonym miejscu na ziemi, wszystko jest możliwe!
Tajemnicza Spółka – Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby – powracają do rodzinnego Kryształowego Zdroju, najbardziej nawiedzonego miejsca na ziemi! Ale w przeciwieństwie do turystów Spółka od dawna nie wierzy w zjawiska paranormalne! Czy coś może zmienić zdanie Freda, Daphne, Velmy i Kudłatego?

Ku rozpaczy rodziców Daphne, którzy mieli nadzieję, że ich córka zrobi karierę w przemyśle turystycznym oraz burmistrza Freda Seniora (pełnego wiary, że syn przejmie po nim stanowisko) Spółka wpada i podejmuje trop całkiem nowej zagadki! Tajemniczy Pan E. przekazuje przyjaciołom niezwykłą wskazówkę. Czy to możliwe, że w Kryształowym Zdroju działała kiedyś inna Tajemnicza Spółka? Co się stało z zaginionymi przed laty detektywami? Fred, Velma, Daphne i Kudłaty muszą zmierzyć się z największą jak dotąd tajemnicą! I przeżyć wycieczkę do Gatorsburga…

Gang lubi prawdziwe wyzwania – dlatego czasami prowadzi kilka śledztw na raz! Oprócz tajemnicy Pana E. i sekretnej klątwy Kryształowego Zdroju, Spółka rozwiązuje także sprawę Potwora z Głębin, Tira-Widmo oraz Kraboluda!

A na koniec jeszcze jedna zagadka! Trzeba wyjaśnić najdziwniejsze zjawisko – miłość! Czy Fred w końcu zrozumie, jakimi uczuciami darzy go Daphne? I jakie postanowienia wobec swojego sekretnego związku podejmą Velma i Kudłaty?

Wydanie DVD
1-płytowe wydanie DVD zawiera pierwszą część nowego serialu o Scoobym-Doo, 4 kompletne odcinki w polskiej wersji dubbingowej:
- Strzeż się potwora z głębin
- Straszliwe stwory
- Tajemnica tira-widmo      
- Zemsta Kraboluda

"Scooby Doo i Brygada Detektywów" cz.1 na DVD, Dystrybucja DVD: Galapagos Films, Premiera: 11 lutego 2011
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)