Trzy kolory w pokoju malucha

Pokój dziecięcy powinien odznaczać się beztroskim klimatem. Oto trzy propozycje kolorystyczne, które możesz w nim wykorzystać!

POWRÓT DO ARTYKUŁU
Turkus i zieleń

Kolorystyczna bomba

A gdyby tak połączyć trawiastą zieleń z żywym turkusem? Myśl o takim zestawieniu może wprawić w konsternację, jednak nie na długo – ważniejszy jest styl wykonania i pomysł. Fronty mebli w soczystych barwach możesz przełamać bielą, która nieco stonuje efekt końcowy. Taka koncepcja pozwala na cieszenie się wdzięcznym, dziecięcym klimatem przy dochowaniu wszelkich zasad dobrego smaku. Zawadiacki urok pokoju podkreślą designerskie drobiazgi, takie jak półokrągłe uchwyty. Całość prezentuje się żywo i jednocześnie neutralnie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
magdaRewelacyjny pomysł!!! chcemy taki wf3zek z mężem kupić, ale neetsity w Polsce nie ma takiej możlwości. To, co oferują aukcje internetowe woła o pomstę do nieba. Pozostaje jeszcze Ebay i firma kurierska pol-amer. Mam tylko pytanie może ktoś wie czy można z takim wf3zkiem jeździć na rolkach? wiadomo, że osoba pchająca wf3zek nie będzie rozwijać jakichś szalonych prędkości, ale czy generalnie konstrukcja wf3zka na to pozwala?