POLECAMY

Supermiejsca na urodzinowe przyjęcie

Chcesz, aby twój maluch miał mnóstwo przyjaciół? Wypraw mu urodziny we wspaniałym miejscu!
Supermiejsca na urodzinowe przyjęcie fot. Panthermedia

Sala zabaw

Dzieci mogą nie tylko zjeść tort, ale też „pływać” w basenie z piłeczkami, wspinać się po drabinkach, przechodzić przez rury i tunele, huśtać się na linach, budować domki z klocków gigantów itd. Słowem, dać upust swojej energii i robić wszystko to, czego nie wolno w domu, np. hałasować. Warto pytać o szczegóły, bo sale są różnie wyposażone, a w niektórych z nich organizuje się równolegle kilka imprez, przez co jest straszny ścisk.

Afryka, cyrk, statek piracki

Świetnym pomysłem na kinderbal są zabawy z motywem przewodnim. Organizują je sale zabaw, kluby dla dzieci i wyspecjalizowane firmy (także poza swoimi siedzibami). Jeszcze tylko tort urodzinowy dla dziecka i super impreza gotowa!

Kino

To wielka frajda móc obejrzeć z gośćmi wybrany przez siebie film, a potem zobaczyć kino od kuchni. Takie przyjęcie można zorganizować m.in. w Multikinie (Multikino.pl). Są też oczywiście tort i zabawa zorganizowana przez animatorów.

Teatr

Urodziny w... teatrze? To dopiero coś! Dzieci nie tylko będą mogły zwiedzać kulisy, ale i przygotować przedstawienie, które potem zaprezentują rodzicom.

ZOO

Twoje dziecko najbardziej na świecie kocha zwierzęta? Na pewno ucieszy się, mogąc świętować w towarzystwie swoich ulubieńców.

Basen

Do niedawna takie przyjęcia można było oglądać tylko w filmach. Dziś można je zorganizować także w Polsce. Dzieci mogą bawić się w piratów, wikingów, ratowników, uwalnianie orki, poławiaczy pereł, a nawet zagrać w podwodną koszykówkę. Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem ratowników.

Plac zabaw przed domem

Wystarczy ładna pogoda, przykryta jednorazowym obrusem ławka oraz trochę łakoci, żeby plac zabaw przeobraził się w salę bankietową. Dzieci mogą się wyszaleć i nie ma ryzyka, że będzie im za ciasno.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Ja mojemu dziecku zorganizowałam takie urodzinki, że wszytskie dzieci i ich mamy były zachwycone. Najpierw poszliśmy do Siedmiogrodu w Poznaniu, tak dzieci świetnie sie bawiły, szalały i śmiały się, był Ogr, który zabawiał dzieci i Kot w Butach :) później poszliśmy do domu, gdzie zrobiłam pyszne gofry z malinami zamiast torta i lemoniadę truskwakową. Było naprawdę super!