POLECAMY

Grudniowe poranki z dziećmi w kinie

Na jakie filmy możecie zabrać swoje pociechy?
Grudniowe poranki z dziećmi w kinie fot. Fotolia

Do wyboru macie seanse o 10.30 lub o 12.00. Wszystko zależy od tego, jak długo lubicie pospać oraz od tego, ile lat mają wasze pociechy. Wszystkie grudniowe poranki wyświetlane są w weekendy. W tygodniu istnieje natomiast możliwość zorganizowania takiego poranka dla grup przedszkolnych.

Jakie filmy wyświetlane są na grudniowych porankach w Multikinie?

O 10.30 kino oferuje bajki dla najmłodszych widzów. Rodzice mogą wybrać się wraz z dziećmi na:
  • "Tree Fu Tom"
Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis - miasto wewnątrz pnia drzewa… Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.
  • "Przygody słoniczki Elli"
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.
  • "O! Rety! Psoty Dudusia Wesołka"
Serial przedstawia przygody Dudusia Wesołka, 8-letniego prosiaczka, i jego przyjaciół. Nieustraszona trójka bardzo cieszy się swymi eskapadami, a "O!Rety!" to okrzyk, który jest ich wyrazem zdumienia i zachwytu. Każdy odcinek rozpoczyna się i kończy przedstawiając dziadka Dudusia, który opowiada historie swojego dzieciństwa jako zabawne lekcje życia dla wnuków. Poprzez porywające historie Dziadka, które obrazowo ożywiają dzieciństwo z dawnych czasów i odległych miejsc, jego trzej współcześni wnuczkowie zdobędą wiedzę życiową na temat: zadowolenia, które pochodzi z ciężkiej pracy; jak radzić sobie z uczuciami strachu, lęku lub niepewności; radości korzystania z wyobraźni, doceniania unikalnych talentów każdego z nas; i, oczywiście, niemierzalnej wartości mądrości Dziadka Dudusia.

O 12.00 z kolei w każdą sobotę i niedzielę prawdziwą atrakcję będą miały dzieci powyżej 5 roku życia. W grudniowe weekendowe południa będzie można zobaczyć:
  • "Opowieść wigilijną"
Nieśmiertelna historia Ebenezera Scrooge’a - najbrzydszego człowieka w Londynie, którego serce poznaje prawdziwe znaczenie świąt Bożego Narodzenia, jest jedną z najbardziej lubianych opowieści świątecznych wszechczasów. „Opowieść wigilijna” to wspaniała animacja dla dzieci, która budzi wszystkie niezapomniane postaci Dickensa do życia.

Zobacz też:

Materiały prasowe - Multikino SA
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)