Wyjątkowy ketchup Heinz z Pierwszych Zbiorów fot. serwis prasowy

Wyjątkowy ketchup Heinz z Pierwszych Zbiorów

Z pola do butelki!
/ 09.11.2011 06:29
Wyjątkowy ketchup Heinz z Pierwszych Zbiorów fot. serwis prasowy
Kultowa marka ketchupów Heinz przedstawia limitowaną edycję Ketchupu Pomidorowego z Pierwszych Zbiorów. Ten wyjątkowy produkt stworzono z pierwszych tegorocznych zbiorów pomidorów. Świeże i soczyste, przez całe lato powoli dojrzewały w śródziemnomorskim słońcu, by już dwa dni po zerwaniu znaleźć się w butelce ketchupu.

Heinz z Pierwszych Zbiorów to prawdziwy Beaujolais Nouveau pośród ketchupów. Powstaje z najświeższych dojrzałych pomidorów pochodzących z portugalskich pól. Są zrywane jako pierwsze w sezonie i bezpośrednio przetwarzane. Dzięki temu ketchup przejmuje całą słodycz, bogaty smak i aromat świeżych pomidorów, a także żywy czerwony kolor. Dodatek odrobiny soli, octu i typowej dla Heinza mieszanki przypraw wieńczy dzieło.

W ten sposób marka Heinz świętuje zakończenie corocznych zbiorów pomidorów. Fani ketchupu muszą się spieszyć: Heinz z Pierwszych Zbiorów wyprodukowano w limitowanej liczbie. Nalewany jest do charakterystycznych szklanych butelek nawiązujących do najlepszych tradycji designu Heinza. Każda z butelek jest opatrzona unikatowym numerem. W Polsce na półkach znajdzie się ich nieco ponad 90 tysięcy.

Dzięki łagodnemu smakowi Heinz z Pierwszych Zbiorów doskonale nadaje się do dań w śródziemnomorskim stylu: warzyw, owoców morza, bruschetty. To również idealny dodatek do kanapek, lekkich mięs lub hamburgera.

Heinz to specjalista w zakresie uprawy pomidorów. Pomidory wykorzystywane do produkcji ketchupów tej marki hoduje się na ogromnych polach; dojrzewają w pełnym słońcu. Ketchupy Heinz nie zawierają sztucznych składników ani konserwantów.

Cena: ok. 3 zł
Pojemność: 300 ml
Tagi: ketchup