Linia Irving Tea SPA

Sposób na wSPAniałe samopoczucie
Irving Tea Spa Sea Detox – oczyszcza organizm

Każda kobieta codziennie podejmuje nowe wyzwania, pełni wiele różnych, wymagających i absorbujących ról: troskliwej matki, inspirującej partnerki, efektywnego menadżera, serdecznej przyjaciółki. W każdej chce być doskonała. Nie jest to łatwe, ale daje prawdziwą satysfakcję.

Irving zaprasza do wyjątkowego tea spa, które dostarczy sił niezbędnych by czerpać radość z każdej pełnionej roli i przeżytej chwili. Poczujmy jak wSPAniale być kobietą!

W nowej innowacyjnej linii Irving Tea Spa znajdziemy herbaty, które w każdej sytuacji pomogą zadbać o dobre samopoczucie:
Irving Tea Spa Sea Detox – oczyszcza organizm
Irving Tea Spa Perfect Slim – pomaga zachować ładną sylwetkę
Irving Tea Spa Sweet Relax – daje uczucie relaksu i odprężenia
Irving Tea Spa Full Energy – pomaga odbudować zapas substancji witalnych

Receptura Irving Tea SPA opiera się na wykorzystaniu cennych właściwości herbaty (zielonej, Pu-erh, Yerba mate, zielonego rooibosa) wzmocnionych naturalnymi składnikami aktywnymi o udowodnionym działaniu, w odczuwalny sposób wpływającymi na samopoczucie i stan fizyczny.

Irving Tea Spa to pierwsze na rynku herbaty, których zawartość wzbogacono o znane z kosmetyki i medycyny składniki, m.in. o algi morskie, pochodzącej z zielonej herbaty L-teaninę, ekstrakt z ziaren zielonej kawy.

Herbata Irving Tea Spa sea DETOX
Przy rosnącym zanieczyszczeniu środowiska i coraz wyższemu poziomowi stresu organizm musi zmierzyć się z coraz większą ilością szkodliwych substancji.

Herbata Irving Tea SPA Sea Detox to idealny wstęp do codziennej pielęgnacji zdrowia i urody. Działanie starannie dobranych składników aktywnie oczyszcza organizm, zwiększając efektywność stosowanych później produktów pielęgnacyjnych. Herbata Irving Tea SPA Sea Detox zawiera - zieloną herbatę bogatą w neutralizujące wolne rodniki polifenole, algi morskie wspierające oczyszczanie organizmu, procesy trawienne i metaboliczne. W składzie znajdują się także: skórki winogron, mniszek lekarski i liść pokrzywy wspomagające organizm w procesie drenażu komórek i oczyszczania ich z toksyn.

Składniki:
Spirulina (algi morskie) - dostarcza łatwo przyswajalnych minerałów i witamin oraz chlorofilu i fitocyjaniny – związków wspomagających procesy trawienne i metaboliczne. Działa korzystnie na układ immunologiczny, spowalnia procesy starzenia, zmniejsza negatywne oddziaływanie środowiska oraz wspomaga detoksykację organizmu.
Ananas wspomaga proces odchudzania. Zawiera enzymy i kwasy owocowe, które ułatwiają trawienie, przyspieszają spalanie tłuszczu, regulują przemianę materii.
Mniszek lekarski jest jednym z najbardziej efektywnych ziół oczyszczających, pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii, pobudza pracę nerek.
Liść pokrzywy działa m.in. moczopędnie, reguluje przemianę materii, pobudza procesy regeneracji tkanek, zwiększa odporność na infekcje.

Herbaty funkcjonalne Irving Tea SPA działają efektywniej, jeśli organizm jest przygotowany do kuracji poprzez wstępne oczyszczenie go z toksyn i szkodliwych substancji. Dlatego też zaleca się rozpoczęcie programu pielęgnacji z Irving Tea Spa od wariantu Sea Detox.

Cena opakowania 10 kopertek 4,99 pln

Linia Irving Tea Spa dostępna będzie od 1 lipca 2010
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)