Grzaniec Miodowy firmy POSTI fot. serwis prasowy

Grzaniec Miodowy firmy POSTI

Kubek miodowej słodyczy na rozgrzewkę
/ 21.12.2011 06:01
Grzaniec Miodowy firmy POSTI fot. serwis prasowy
Każdy z nas zgodzi się bez wątpienia z tym, że kubek gorącej herbaty to jeden z najlepszych sposobów na poprawę nastroju w chłodne zimowe dni. Tym, którzy szczególnie przepadają za taką rozgrzewką, firma POSTI poleca unikalną, idealną na tę porę roku kompozycję – aromatyczny Grzaniec Miodowy.

Grzaniec Miodowy POSTI to smaczna mieszanka owoców, ziół i przypraw, przygotowana z myślą o tych, którzy cenią sobie domowe ciepło. Jej podstawą jest herbata Rooibos, uzupełniona jabłkiem, skórką pomarańczy, kwiatem lipy i dziką różą. Unikalnymi składnikami Grzańca Miodowego, szczególnie ważnymi podczas zimowych chłodów, są cynamon i imbir - przyprawy o właściwościach rozgrzewających. Kwintesencję jego smaku stanowi jednak miód, nadający napojowi słodki smak i niepowtarzalny aromat. Dodatek miodu sprawia, że herbaty nie trzeba słodzić – z powodzeniem można podawać ją dzieciom, które, jak wiemy, wprost przepadają za słodyczami.
Grzaniec Miodowy to propozycja idealna nie tylko na zimowe wieczory, spędzane w domu z książką lub w gronie bliskich. Oferowany w postaci łatwych do zaparzenia torebek ekspresowych sprawdzi się bowiem również w pracy, owocowym aromatem i słodkim smakiem umilając każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień. Tym, którym rozgrzewające herbatki szczególnie przypadną do gustu, POSTI poleca również inne smaki swoich Grzańców – Wytrawny oraz Słodki. Wzbogacone są one ekstraktem z czerwonego wina oraz równie aromatycznymi dodatkami przypraw i owoców.

Grzaniec Miodowy POSTI – herbatka na miodzie z kwiatem lipy
Opakowanie: 12 torebek ekspresowych po 3g (36g)
Sugerowana cena detaliczna: 3,29 zł