Klienci Biedronki będą mogli otrzymać e-paragon.
Spis treści:
E-paragony Biedronka
Od 23 lipca w Biedronce możliwe jest zrobienie zakupów i uzyskanie cyfrowego paragonu online – informuje Biedronka.
Z opcji e-paragonów będą mogli skorzystać klienci korzystający z karty Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej.
Na razie zmiany obejmą 1700 placówek na terenie całego kraju, w ramach procesu modernizacji urządzeń drukujących paragony będą one dostępne w kolejnych placówkach.
Sieć zaznacza, że cyfrowy paragon w Biedronce spełnia wymogi paragonu fiskalnego, co wyróżnia ją na tle drogiej konkurencji.
Jak aktywować e-paragon?
Z nowej funkcji będą mogli skorzystać klienci, którzy aktywują usługę w e-paragon w aplikacji lub na stronie moja.biedronka.pl.
Opcji tej będą mogli użyć tak samo jak podczas korzystania z karty Moja Biedronka – skanując kartę bądź podając numer telefonu przypisanego do karty.
Każdy paragon fiskalny będzie dostępny na koncie użytkownika przez 3 lata, klient będzie mógł go pobrać jako plik w formacie .pdf lub .json.
E-paragon Biedronki w praktyce
Wprowadzenie e-paragonów niekoniecznie oznacza całkowitą rezygnację z papieru. Serwis android.com postanowił sprawdzić, jak działa nowa funkcja. Po zakupach redaktor portalu otrzymał niewielką kartkę o wymiarach 7,5x9 cm, która jest potwierdzeniem wygenerowania e-paragonu.
Na pewno jest to krótsza kartka niż klasyczny paragon Biedronki. Swego czasu sieć spotykała się z zarzutami, że paragony są bardzo długie, a poza spisem zakupionych produktów i ceną zawierały również informacje o promocjach i zapewnienie o atrakcyjności cenowej sklepu.
Czytaj także:
CV do Biedronki – jak je napisać? Jak przebiega rekrutacja do Biedronki?
Są już pierwsze paragony grozy w 2024 roku. Tyle zapłacisz za lody i gofry nad morzem
„Mąż jest bogaty, ale skąpy. Muszę się spowiadać z każdego paragonu, a on nigdy nie odpuści nawet jednego jogurtu”