14 stycznia w ekskluzywnej restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie swój finał miała 11 edycja plebiscytu "Najlepsze dla Urody". Jury konkursu, w składzie którym znalazły się m.in.: Joanna Jabłczyńska, Edyta Herbuś, Justyna Steczkowska i Katarzyna Zielińska wybrało najlepsze kosmetyki 2012 roku.

WIDEO

player placeholder

Na imprezie pojawiły się oczywiście gwiazdy. Wśród gości można było spotkać m.in. Agnieszkę Włodarczyk, Lidię Kopanię oraz Kingę Rusin, która marka Pat & Rub została jednym z laureatów plebiscytu.

Która gwiazda wyglądała najlepiej podczas urodowej gali?

Zobacz także: