Znamy tegorocznych uczestników Fashion'er 30.06-3.07.2011

Nie zapominajmy, że Heineken Open’er to nie tylko atrakcje muzyczne. Jedną z nich jest prezentowana na festiwalu już od kilku lat przestrzeń mody - Fashion’er. Wiemy już, kto w tym roku będzie przedstawiał w niej swoje kolekcje.

Nie zapominajmy, że Heineken Open’er to nie tylko atrakcje muzyczne. Jedną z nich jest prezentowana na festiwalu już od kilku lat przestrzeń mody - Fashion’er. Wiemy już, kto w tym roku będzie przedstawiał w niej swoje kolekcje.

Fashion’er jest jedynym  w swoim rodzaju miejscem, w którym debiutujący i niszowi projektanci mogą eksponować stworzone przez siebie stroje.

Niektórzy spośród nich projektują ubrania specjalnie na tę okazję. Jest to możliwość pokazania kolekcji szerokiej publiczności, a zarazem grupie docelowej. Projektanci mają do swojej dyspozycji profesjonalną oprawę pokazów oraz showroomy, w których sprzedają ubrania ze swoich kolekcji. Fashion’er cieszy się ogromnym powodzeniem wśród festiwalowiczów, a także samych twórców mody. Co roku, organizatorzy wybierają dziewięciu projektantów. Na dziesiątej edycji Festiwalu, zaprezentują się:

  • DUD.ZIN.SKA (Anna Dudzińska) - awangardowa marka, będąca formą eksperymentu. Łączy ze sobą różne style oraz materiały, które są najczęściej przeciwstawne (nowy a stary, błyszczący a matowy, itp.).
  • BARTOSZ MALEWICZ- projektant nonkonformista, który porzuca ograniczenia dla swobodnego manifestu.
  • HYAKINTH (Jacek Kłosiński) - kreator mody męskiej, specjalizujący się w druku na tkaninie. Tegoroczny zdobywca statuetki za kreatywność, przyznanej przez jeden z magazynów lifestyle’owych podczas polskiej edycji Fashion Week.
  • MAMAPIKI - label streetwear’owy, dla którego inspiracją jest przestrzeń miejska i aktywność ludzi w mieście. Jest kolorowo, wygodnie, sportowo. Są przyjaciółmi, tworzą dla przyjaciół.
  • NENUKKO – grupa, tworząca w duchu uniseksualnej prostoty i działająca według autorskiej zasady – bez nadinterpretacji, bez ograniczeń, z dala od konsumpcyjnego obłędu.
  • OLA WAWAK - z zamiłowania historyk sztuki, z zawodu dyplomowana projektantka i stylistka.
  • DOMI GRZYBEK - studiując modę, zdecydowała sie przełamywać zasady; tworzyć optymistyczne kolekcje, styl, przez który chciałaby wydobyć z nas dziecinadę, którą każdy z nas ma w sobie
  • MISBEHAVE (MISBHV) uderza prostotą i autentycznością, oddaje sposób życia ludzi nieprzeciętnych i pewnych swojego stylu. Marka została zauważona przez  francuski magazyn Shoes up i na targach mody streetwearowej Bright Show w Berlinie.

Do zobaczenia w namiocie Fashion’er.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)