Polska muzyka lat 90. fot. Materiały prasowe

Polska muzyka lat 90-tych

Składanka "Polska muzyka lat 90-tych" przeniesie was w kolorowy świat raczkującej w Polsce muzyki pop.
Milena Oszczepalińska / 24.10.2014 12:35
Polska muzyka lat 90. fot. Materiały prasowe

Lata 90-te to przełomowa dekada w dziejach świata. Zniknęła cenzura, artyści mogli tworzyć bez żadnego skrępowania. To również pierwsza dekada, w której na polskiej scenie muzycznej zagościł pop. Dla wszystkich, którzy z sentymentem podchodzą do tamtego czasu, powstała składanka z największymi przebojami. Płyta "Polska muzyka lat 90-tych" do kupienia już od 28 października.

Te hity przywołają młodzieńcze wspomnienia...

Przy utworach, które wykonywali Andrzej Piaseczny, Anita Lipnicka, Magma czy Varius Manx, bawiła się cała Polska. Ale muzyka rock’owa również przeżywała swój renesans dzięki zespołom O.N.A. czy Piersi. Każdy w wieku 30+ pamięta pierwsze dyskoteki, gdzie przy dźwiękach “Kroplą deszczu”, “Kiedy powiem sobie dość”, “Aicha”, “W Dzień Gorącego Lata” czy “A wszystko to...” tworzyły się pierwsze miłości.

Składanka Polska Muzyka Lat 90-tych przeniesie nas w błogie czasy, kiedy to świat należał to nas, problemy były jakby mniejsze, mieliśmy więcej czasu na wszystko i po prostu mieliśmy te dwadzieścia kilka lat mniej.

Co znajdzie się na składance "Polska muzyka lat 90-tych"?

Wystarczy spojrzeć na tracklistę składanki, aby pojawiły się w głowie przyjemne obrazy z przeszłości. Zdziwisz się, że wciąż pamiętasz całe teksty takich utworów, jak np.:
  • "Dla Ciebie" Myslovitz
  • "Wszystko się może zdarzyć" Anity Lipnickiej
  • "Na sen" Urszuli
  • "Lato" Formacji Nieżywych Schabuff
  • "Całuj mnie" Kukiz & Piersi
  • "Mocniej" Andrzeja Piasecznego
Tę płytę po prostu musisz mieć!

Zobacz też:

Materiały prasowe