Lady Gaga wystąpi w Polsce

To już jest pewne: koncert Lady Gagi odbędzie się 26 listopada w Trójmieście w ramach trasy "The Monster Ball". Znamy ceny biletów!
/ 10.05.2010 10:58
Na taki koncert czekało tysiące fanów Lady Gagi. Znana z kontrowersyjnych występów i strojów artystka w końcu wystąpi w Polsce. Już 26 listopada będziemy mogli podziwiać piosenkarkę w Hali Gdańsk/Sopot w ramach trasy "The Monster Ball".

Już 12 maja o godz. 10 ruszy przedsprzedaż biletów w cenach 209 złotych, 275 złotych, 358 złotych, 425 złotych oraz 650 (VIP) złotych. Bilety będą dostępne na stronie LiveNation.pl

Trasa „The Monster Ball” rozpoczęła się 7 maja w Sztokholmie i zawita do Niemiec, Holandii, Belgii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, a następnie do Ameryki Północnej. Ze względu na oszałamiający sukces trasy, The Monster Ball powróci jesienią do Europy z serią dalszych koncertów.

Zobacz Teledysk do piosenki "Telephone" w wykonaniu Lady Gagi i BeyonceEkscentryczne stroje, mistrzowskie układy taneczne i show na światowym poziomie. Zobacz szaleństwa Lady Gagi na scenie w naszej galerii.
Tagi: Lady Gaga