Justyna Steczkowska fot. ONS

Justyna Steczkowska wystąpi na koncercie z cyklu Pepsi Rocks

Justyna Steczkowska już 7 czerwca wystąpi na koncercie z cyklu Pepsi Rocks. Występ będzie zwiastunem jej nowego albumu "XV".
/ 06.06.2011 08:44
Justyna Steczkowska fot. ONS
Znana polska wokalistka, Justyna Steczkowska już 7 czerwca (wtorek) o godz. 21:30, zaśpiewa na koncercie z cyklu Pepsi Rocks. Występ Dziewczyny Szamana w Hard Rock Cafe będzie zwiastunem jej nowego albumu pt. „XV”. Koncert artystki orzeźwi gorący, czerwcowy wieczór i będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla wielbicieli głosu Justyny Steczkowskiej. Organizatorem imprezy jest Pepsi.

Justyna Steczkowska już od dziecka grała na skrzypcach i śpiewała. Przełomowym momentem w jej karierze artystycznej był występ w pierwszej edycji „Szansy na sukces”. Jej brawurowe wykonanie „Boskiego Buenos” zespołu Maanam zapewniło artystce wygraną w finale programu oraz udział w Koncercie Debiutów w Opolu, gdzie zdobyła Grand Prix. W 1995 roku reprezentowała Polskę
w Konkursie Eurowizji oryginalną, wykonywaną z akompaniamentem orkiestry góralskiej piosenką „Sama”. Rok później wydała swoją debiutancką płytę „Dziewczyna Szamana”, a tytułowa piosenka stała się przebojem roku 1996, trafiając na szczyt Muzycznej Jedynki i radiowej Trójki, gdzie przez wiele tygodni była niekwestionowanym numerem jeden.  Artystka do tej pory wydała 12 płyt, w tym ścieżkę dźwiękową do filmu „Na koniec świata”. Każdy z albumów pokazywał jej niesamowite możliwości wokalne.

Justyna Steczkowska została wyróżniona nagrodą muzyczną Fryderyk 1996 w pięciu kategoriach: Wokalistka Roku, Album Roku („Dziewczyna Szamana”), Piosenka Roku ("Oko za oko, słowo za słowo"), Fonograficzny Debiut Roku i Teledysk Roku ("Oko za oko"). Otrzymała także statuetkę  HYPERLINK "http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktory" \o "Wiktory" Wiktor 1996 w kategorii Najlepsza Piosenkarka i Artystka Estrady. Za płytę pt. „Alkimja” otrzymała Fryderyka 2002 w kategorii Album Roku Etno-Folk.

Jej najnowszy projekt artystyczny jest swego rodzaju retrospekcją artystyczną.
Największe hity artystki dzięki młodym utalentowanym muzykom zyskały nowy, alternatywny wymiar. Dziewczyna Szamana podczas koncertu z cyklu Pepsi Rocks przeprowadzi  słuchaczy drogą 15 lat swoich muzycznych poszukiwań, odkrywając przed nimi swoje nowe Ja. Na pewno nie zabraknie fascynującej aury tajemnicy, która towarzyszy jej nowej artystycznej kreacji.Koncert tylko dla osób pełnoletnich.

Wstęp: 44 zł (przedsprzedaż) / 56 zł (w dniu koncertu)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)