Jessie Ware wystąpi w Warszawie fot. ONS.pl

Jessie Ware wystąpi w Warszawie - kiedy?

Nie lada gratka dla fanów artystki!
Edyta Liebert / 21.08.2015 05:31
Jessie Ware wystąpi w Warszawie fot. ONS.pl
Bilety na koncerty Jessie Ware rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, choć wokalistka bywa w Warszawie dość często i trzeba czasem słono zapłacić za jej występ. Tym razem będzie inaczej!

Artystkę będzie można obejrzeć za darmo 4 września 2015 roku na Placu Defilad w ramach weekendowego festiwalu "Warszawa jest trendy". Każdy, kto będzie chciał posłuchać jej muzyki i zobaczyć na scenie, prócz niej na scenie pojawią się również zespoły Afromental. LemON, Curly Heads.

Koncert Jessie Ware w Warszawie

Artystka, autorka tekstów i piosenkarka łączy w swojej twórczości różne style muzyczne: soul, R&B, dubstep czy downtempo. Zyskała sławę dzięki albumowi "Devotion", wydanym w 2012 roku. Kto nie słyszał kultowego kawałka "Wildest Moments"? Jessie Ware jest stawiana obok takich sław jak Sade, czy Aaliyah. Potem pojawił się album "Tough Love" z singlem "Say You Love Me", napisany wspólnie z Edem Sheeranem i błyskawicznie zdobył serca fanów na całym świecie.
ONS.pl
Jessie Ware wyrosła na wielką nadzieję nowego popu. Debiutancki album "Devotion" potwierdził jej talent muzyczny. To artystka wszechstronna. Jeśli jeszcze nie słyszałyście Jessie Ware na żywo, to koniecznie udajcie się na koncert. To póki co pierwsza taka okazja, by posłuchać jej za darmo!

Zobacz też:

Tagi: koncert